Вітання Вікторії Москаленко з Днем фізичної культури і спорту

 

Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість! 
Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту! 

 

 Мені надзвичайно приємно відзначити, що з кожним роком у нашій області збільшується число прихильників здорового способу життя, зростає кількість фізкультурно-спортивних клубів, з’являються нові дитячо-юнацькі спортивні заклади. Десятки клубних команд з різноманітних ігрових видів спорту представляють регіон серед найсильніших команд в національних чемпіонатах України, найпрестижніших Європейських та Світових Кубках.

Своїми досягненнями, натхненною працею Ви  прославляєте Миколаївщину,   вносите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного, Олімпійського та Паралімпійського руху в Україні. 

 

 

 Миколаївські спортсмени відомі далеко за межами області і України, наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, зберігав і примножував славні традиції українського спорту, зміцнював авторитет нашої держави у світовому співтоваристві. Інга Бабакова (легка атлетика) стала бронзовим призером XXVI Олімпійських ігор 1996 року в Атланті. На XXVII Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї Оксана Цигульова (стрибки на батуті) завоювала срібну медаль. Солідно виступили миколаївці на XXVIII Олімпійських іграх 2004 року в Афінах: чемпіонський титул завоював Юрій Нікітін (стрибки на батуті), бронзовими призерами стали Віта Стьопіна (легка атлетика) і Сергій Білоущенко (академічне веслування). Найвдалішими для миколаївців були XXIX Олімпійські ігри 2008 року в Пекіні: стали чемпіонами фехтувальниці Ольга Харлан і Олена Хомрова, бронзові медалі завоювали Ілля Кваша (стрибки у воду) і Тарас Данько (вільна боротьба). На XXX Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні Ольга Харлан (фехтування) стала бронзовим призером. 

2016 року 7 миколаївських спортсменів мали велику честь представляти Україну на літніх Олімпійських іграх. За результатами виступів наших спортсменів на Олімпійських іграх Миколавїська область посіла ІІІ місце у всеукраїнському заліку. В Паралімпійських іграх  взяли участь 12 миколаївських атлетів. У складній боротьбі миколаївці принесли у копілку України  6 золотих,  1 срібну та 5 бронзових нагород, встановили два світових та один рекорд паралімпійських ігор.

 

 

 Тому сьогодні від себе особисто та всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради я зичу всім Вам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень.

 

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко