СКЛАД ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ДРУГОГО СКЛИКАННЯ (1994-1998 рр.)

 

Повноваження депутатів визнано на І сесії другого скликання 1994 року

1. Белевят Ярослав Васильович
2. Бондур Володимир Павлович
3. Булденко Борис Якович
4. Бундюк Валерій Миколайович
5. Ватагін Михайло Юрійович
6. Виноградський Максим Павлович
7. Ганжела Василь Максимович
8. Гаркуша Володимир Іванович
9. Глувко Ольга Хомівна
10. Головчанський Всеволод Іларіонович
11. Грабовенко Іван Миколайович
12. Грицієнко Микола Сергійович
13. Губанов Віктор Олександрович
14. Дремлюга Микола Никифорович
15. Дубов Володимир Олексійович
16. Євдокимов Віктор Борисович
17. Заплатинський Володимир Михайлович
18. Заремба Володимир Григорович
19. Іванов Федір Антонович
20. Іванюченко Анатолій Богданович
21. Іщенко Василь Сергійович
22. Йосипов Іван Степанович
23. Казарін Олександр Олексійович
24. Кернер Сергій Мойсейович
25. Клівенко Микола Іванович
26. Коврига Микола Леонідович
27. Кожанов Михайло Олексійович
28. Кондратьєв Андрій Володимирович
29. Кравченко Сергій Іванович
30. Кузнєцов Петро Сергійович
31. Кульчицький Василь Володимирович
32. Лавриненко Віктор Олексійович
33. Левандовський Сергій Олександрович
34. Левенець Тетяна Григорівна
35. Лосєв Всеволод Павлович
36. Лук’янов Геннадій Іларіонович
37. Малий Олександр Володимирович
38. Матвєєв Володимир Йосипович
39. Мельниченко Валерій Володимирович
40. Мєшин Віталій Веніамінович
41. Овдієнко Ігор Миколайович
42. Омельченко Микола Якович
43. Омельченко Олена Олексіївна
44. Оплачко Володимир Миколайович
45. Павлюк Володимир Олександрович
46. Петров Сергій Анатолійович
47. Петровський Анатолій Іванович
48. Піка Володимир Матвійович
49. Плюта Володимир Павлович
50. Погорєлов Володимир Григорович
51. Семиліт Іван Олексійович
52. Серафимов Олександр Олександрович
53. Сіленко Іван Гаврилович
54. Тищук Микола Іванович
55. Толстих Олександра Борисівна
56. Туровський Анатолій Станіславович
57. Холявко Володимир Андрійович
58. Чайка Валентин Семенович