СКЛАД ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТРЕТЬОГО СКЛИКАННЯ (1998-2002 рр.)

 

Повноваження депутатів визнано на І сесії третього скликання

( рішення обласної ради від 10 квітня 1998 року № 1) 

№  Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання Дата припинення повноважень Примітка
1. Алєшков Іван Іванович      
2. Базалій Юрій Васильович      
3. Бизова Валентина Олександрівна      
4. Бойченко Віктор Вікторович      
5. Бойчук Ліна Іванівна      
6. Бондаренко Анатолій Вікторович      
7. Брюханова Лариса Прохорівна      
8. Брюханова Лариса Прохорівна      
9. Будикін Віктор Васильович 08.02.2001    
10.  Бузінський Павло Григорович      
11. Бутьковський Василь Станіславович      
12. Бузінський Павло Григорович      
13. Бутьковський Василь Станіславович      
14. Бялик Микола Іванович      
15. Вагін Валерій Валентинович      
16. Вадатурський Олексій Опанасович      
17. Васильковець  Олександр Петрович   27.04.2000  
18. Вишняков Іван Гаврилович      
19. Гавенко Віктор Іванович      
20. Гаркуша Олексій Миколайович 07.09.2000    
21. Гошва Степан Дмитрович      
22. Грицієнко Микола Сергійович      
23. Грищенко Володимир Ілліч      
24. Губанов Віктор Олександрович      
25. Гузенко Валерій Миколайович      
26. Дзарданов Микола Сергійович      
27. Довгань Павло Михайлович      
28. Домарацька Магдалина Петрівна      
29. Дротенко Михайло Семенович      
30. Іванов Федір Антонович      
31. Іванова Людмила Георгіївна      
32. Ілляшенко Микола Тимофійович      
33. Ільяшов Олександр Аксентійович   30.05.2000  
34. Кабакчей Валентина Іванівна      
35. Казарін Олександр Олексійович      
36. Кернер Сергій Мойсейович      
37. Ключник Володимир Іванович      
38. Кобзар Микола Петрович      
39. Кожанов Михайло Олексійович      
40. Коробченко Микола Іванович      
41. Кравцова Надія Миколаївна      
42. Кравченко Сергій Іванович      
43. Кривицький Володимир Антонович      
44. Кузнецов Петро Сергійович      
45. Кукін Анатолій Афанасійович      
46. Кульчицький Василь Володимирович      
47. Левенець Тетяна Григорівна      
48. Луста Володимир Вікторович      
49. Лучний Микола Михайлович      
50. Мезнік Олександр Миколайович      
51. Мельниченко Валерій Володимирович      
52. Михайлик Володимир Васильович      
53. Москаленко Михайло Миколайович      
54. Нагулко Юрій Олександрович      
55. Нечай Микола Федорович      
56. Новицький Микола Микитович 07.09.2000    
57. Оплачко Володимир Миколайович   15.05.1998 Обраний народним депутатом 
58. Підгородинський Микола Олексійович      
59. Погорєлов Володимир Григорович      
60. Пономаренко Олександр Євгенович      
61. Романов Віктор Іванович      
62. Романчук Микола Павлович      
63. Савіцька Людмила Олександрівна      
64. Савченко Анатолій Іванович      
65. Савченко Володимир Григорович      
66. Семенець Володимир Григорович 30.09.1998    
67. Симоненко Олена Іванівна      
68. Сичова Ірина Євгенівна   26.10.2000  
69. Сіжук Тетяна Андріївна      
70. Сурін Валерій Володимирович      
71. Тимощенков Юрій Іванович      
72. Тищук Микола Іванович 08.02.2001    
73. Топало Микола Вікторович      
74. Туровський Анатолій Станіславович      
75. Фукс Володимир Павлович      
76. Хіль Юрій Григорович      
77. Чайка Валентин Семенович   26.10.2000  
78. Чебан Олександр Олександрович      
79. Швець Анатолій Дмитрович      
80. Щукін Віктор Іванович