СКЛАД ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЧЕТВЕРТОГО СКЛИКАННЯ  (2002-2006 рр.)

 

Повноваження депутатів визнано на І сесії четвертого скликання

(рішення обласної ради від 16 квітня 2002 року № 1)

№  Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання Дата припинення повноважень Примітка
1. Авраменко Леонід Михайлович       
2. Артеменко Володимир Федорович   15.04.2005  
3. Базалій Юрій Васильович       
4 . Бастан Сергій Васильович       
5 . Бачин Олександр Васильович       
6. Бездольний Віктор Володимирович      
7. Белевят Ярослав Васильович      
8. Бєдний Валерій Вікторович      
9. Білик Борис Іванович      
10. Бузінський Павло Григорович      
11. Бурко Олександр Анатолійович      
12. Бялик Микола Іванович      
13. Вадатурський Олексій Опанасович      
14. Вишняков Іван Гаврилович      
15. Вовк Світлана Анатоліївна      
16. Гаркуша Олексій Миколайович      
17. Гошва Степан Дмитрович      
18. Грицієнко Микола Сергійович      
19. Губанов Віктор Олександрович      
20. Демченко Тетяна Василівна      
21. Дзарданов Микола Сергійович      
22. Дирдін Євген Михайлович      
23. Долинський Микола Семенович      
24. Дремлюга Микола Никифорович      
25. Дротенко Михайло Семенович      
26. Іванов Федір Антонович   15.04.2005  
27. Жердєв Юрій Михайлович      
28. Журавель Віталій Григорович      
29. Забзалюк Роман Омелянович 28.07.2005    
30. Задирко Геннадій Олександрович      
31. Зайченко Валентина Павлівна      
32. Зозуля Віктор Анатолійович      
33. Кабакчей Валентина Іванівна      
34. Казарін Олександр Олексійович      
35. Ключник Володимир Іванович      
36. Коломієць Володимир Олександрович      
37. Кравченко Сергій Іванович      
38. Крет Юрій Всеволодович      
39. Кульчицький Василь Володимирович      
40. Левенець Тетяна Григорівна      
41. Лівік Олександр Петрович      
42. Луста Володимир Вікторович      
43. Лучний Микола Михайлович      
44. Матуляк Ольга Степанівна      
45. Мезнік Олександр Миколайович      
46. Мись Іван Віталійович      
47. Міздрюк Володимир Володимирович      
48. Могилевська Алла Сергіївна      
49. Молдованенко Михайло Олександрович      
50. Москаленко Михайло Миколайович      
51. Назарук Павло Іванович      
52. Ніколенко  Анатолій Анатолійович      
53. Підгородинський Микола Олексійович      
54. Погорєлов Володимир Григорович      
55. Поручник Анатолій Петрович      
56. Рябий Іван Михайлович      
57. Садиков Олександр Валерійович 28.07.2005    
58. Саржан Микола Іванович      
59. Сербін Віктор Миколайович      
60. Скорий Микола Вікторович      
61. Скрипник Євген Андрійович      
62. Татаренко Ольга Іванівна      
63. Ткаченко Володимир Володимирович      
64. Травянко Віталій Іванович      
65. Треножкін Володимир Кирилович      
66. Туровський Анатолій Станіславович      
67. Форостяний Петро Якович      
68. Фукс Володимир Павлович      
69. Хіль Юрій Григорович      
70. Чебан Олександр Олександрович      
71. Черня Віталій Олексійович      
72. Четіна Світлана Костянтинівна      
73. Чіпак Іван Іванович      
74. Чмирь Сергій Михайлович