СКЛАД ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ П'ЯТОГО СКЛИКАННЯ (2006-2010 рр.)

 

Повноваження депутатів визнано на І сесії  п'ятого скликання

(рішення обласної ради від 05 травня 2006 року № 1) 

№  Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання Дата припинення повноважень Примітка
1. Автанасов Анатолій Володимирович      
2. Агафонов Валерій Олексійович      
3. Афанасьєв Сергій Вадимович 06.08.2010    
4. Бабинін Віталій Іванович      
5. Базалій Юрій Васильович 25.12.2007    
6. Байлов Леонід Іванович      
7. Білоус Іван Андрійович      
8. Бугаєнко Таміла Іванівна      
9. Бузінський Павло Григорович      
10. Бутко Віктор Васильович      
11. Бялик Микола Іванович      
12. Відяпін Віктор Олександрович      
13. Власов Павло Євгенович      
14. Гаркуша Олексій Миколайович      
15. Гладун Василь Андрійович      
16. Гололобов Сергій Володимирович      
17. Гонзарь Олександр Іванович      
18. Горбачов Віктор Сергійович 05.05.2006 21.11.2008  
19. Горячек Олександр Васильович 05.05.2006 16.04.2010  
20. Грабовський Степан Степанович      
21. Данильчук Денис Анатолійович      
22. Дем`яненко Олександр Миколайович 05.05.2006 21.11.2008  
23. Демченко Тетяна Василівна      
24. Демяненко Тамара Петрівна      
25. Дергунов Сергій Володимирович      
26. Дзарданов Микола Сергійович      
27. Дирдін Євген Михайлович      
28. Долина Володимир Петрович 03.10.2006    
29. Дурачевська Наталя Анатоліївна 19.09.2008    
30. Дятлов Ігор Сергійович       
31. Єремець Сергій Михайлович      
32. Женжеруха Олександр Жоржович      
33. Жук Микола Васильович      
34. Задирко  Геннадій Олександрович 05.05.2006 30.10.2007 обраний народним депутатом 
35. Зубко Олександр Михайлович      
36. Іванова Олена Олександрівна 18.08.2010    
37. Іванюк Василь Володимирович      
38. Індиков Ярослав Володимирович      
39. Казарін Олександр Олексійович      
40. Камінський Петро Васильович      
41. Капітанець Володимир Григорович      
42. Клочко Володимир Іванович      
43. Ключник Володимир Іванович      
44. Кобилянська Любов Вікторівна      
45. Ковтунов Олег  Анатолійович 05.05.2006 16.04.2010  
46. Когут Віталій Вікторович      
47. Козоріз Олексій Іванович      
48. Колесов Андрій Адольфович      
49. Кормишкін Юрій Анатолійович      
50. Корчевський Сергій Миколайович      
51. Кравченко Анатолій Миколайович      
52. Кравченко Сергій Іванович      
53. Кравчук Сергій Іванович      
54. Криничний Олександр Олександрович      
55. Лабас Ілля  Іванович      
56. Лаврик Гаррій Анатолійович      
57. Лавріненко Сергій Вікторович      
58. Лагодієнко Віктор Володимирович      
59. Лапшин Олександр Іванович      
60. Ларін Юрій Володимирович      
61. Лівік  Олександр Петрович      
62. Матвєєв Володимир Йосипович 05.05.2006 30.07.2007 обраний народним депутатом
63. Матійчук Олег Васильович 05.05.2006 08.07.2008  
64. Машкін Микола Григорович      
65. Мезнік Олександр Миколайович      
66. Мельніченко Валерій Володимирович 25.12.2007    
67. Меснянко Валерій Олексійович      
68. Міхней Михайло Тимофійович      
69. Могилевська Алла Сергіївна      
70. Молдавська Маріанна Вікторівна      
71. Морозова Ольга Михайлівна      
72. Москаленко Михайло Миколайович 05.05.2006 25.12.2007  
73. Нагірний Олександр Іванович      
74. Ніколенко Анатолій Анатолійович      
75. Новицький Віталій В’ячеславович      
76. Нуруллін  Мінулла Ахатович 06.08.2010    
77. Овдієнко Ігор Миколай­ович      
78. Омельченко Олена Олексіївна      
79. Павлова Анна Володимирівна      
80. Паламарюк Петро Миколайович      
81. Панський Сергій Сергійович      
82. Пантелейчук Юрій Сергійович      
83. Пащенко Володимир Валентинович      
84. Підгородинський Микола Олексійович 25.12.2007    
85. Погорєлов Володимир Григорович      
86. Приходько Ольга  Іванівна 05.05.2006 22.11.2006  
87. Прусенко Олександр Станіславович      
88. Пучков Сергій Євгенович      
89. Ревазов Сергій Махарбекович      
90. Рехтета Микола Ананійович      
91. Рижков  Сергій Сергійович      
92. Романчук  Микола Павлович      
93. Рукоманов В'ячеслав Михайлович      
94. Рябченко Микола Володимирович      
95. Садиков Олександр Валерійович      
96. Саржан Микола Іванович      
97. Сейтхалілов Енвер Синаверович      
98. Семенков Анатолій Володимирович      
99. Симоненко Олена Іванівна      
100. Скорий Микола Вікторович      
101. Смирнов Олександр Миколайович      
102. Соловйов Олег Миколайович      
103. Стегній Богдан Станіславович      
104. Ташлик Григорій Володимирович      
105. Ткаченко Валерій Григорович 05.05.2006 25.12.2007  
106. Тонканцов Олександр Георгійович      
107. Травянко Віталій Іванович      
108. Транський Сергій Леонідович      
109. Трухин Олександр Іванович      
110. Туманик Андрій Анатолійович      
111. Уманець Віктор Євтихійович      
112. Усачов Олександр Володимирович      
113. Усенко Олександр Антонович 25.12.2007    
114. Фабрикова Тетяна Миколаївна      
115. Фалько Володимир Іванович 05.05.2006 03.10.2006 обраний народним депутатом
116. Федорова Світлана Едуардівна      
117. Форостяний Петро Якович 21.11.2008    
118. Фролов Віктор Веніамінович      
119. Фролова Лариса Олегівна      
120. Фукс Володимир Павлович      
121. Чередніченко Олександр Васильович      
122. Черненко Маргарита Валеріївна      
123. Чернишова Наталя Олегівна      
124. Шабільянов Олександр Володимирович      
125. Шаманов Сергій Дмитрович      
126. Шеслер Лариса Віленівна      
127. Шмакова Тетяна Олександрівна      
128. Юдов Олександр Миколайович      
129. Яцевілов Віктор Федорович