СКЛАД ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ (2010-2015 рр.)

 

Повноваження депутатів визнано на І сесії шостого скликання

(рішення обласної ради від 19 листопада 2010 року № 1) 

№  Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання Дата припинення повноважень Примітка
1. Бабін Олександр Миколайович      
2. Баштова Наталія Анатоліївна      
3. Белінський Олег Валерійович      
4. Бєдний Валерій Вікторович      
5. Білоконенко Наталія Яківна      
6. Білосохов Андрій Олексійович      
7. Бонь В'ячеслав Валентинович 25.04.2014    
8. Бриченко Ігор Віталійович  31.10.2010  21.12.2012  обраний народним депутатом
9. Бугаєнко Таміла Іванівна      
10. Буйновський Віктор Дмитрович      
11. Відяпін Віктор Олександрович      
12. Воронцов Михайло Юрійович      
13. Гаджиєв Фазіль Султангамід огли      
14. Гладун Василь Андрійович      
15. Голодницький Олександр Григорович      
16. Гоменюк Микола Анатолійович      
17. Григорян Ерік Юрійович      
18. Губанов Віктор Олександрович      
19. Дальниченко Ростислав Володимирович      
20. Демченко Тетяна Василівна      
21. Дзарданов Микола Сергійович 31.10.2010 21.12.2012 обраний народним депутатом
22. Димов Федір В'ячеславович      
23. Дорошенко Володимир Григорович      
24. Доценко Людмила Олександрівна      
25. Дротенко Михайло Семенович      
26. Дубіна Марина Олександрівна      
27. Дятлов Ігор Сергійович      
28. Жовтоножко Руслан Олексійович 25.12.2014    
29. Жук Микола Васильович 31.10.2010 21.12.2012 обраний народним депутатом
30. Журавська Олена Федорівна      
31. Зайченко Валентина Павлівна      
32. Зібров Петро Васильович      
33. Зубко Олександр Михайлович      
34. Індиков Ярослав Володимирович      
35. Казарін Олександр Олексійович      
36. Каленич Олександр Архипович      
37. Камінський Петро Васильович      
38. Капуста Маргарита Олександрівна      
39. Катеринчик  Микола Володимирович 31.10.2010 20.10.2012  
40. Катрич Анатолій Петрович      
41. Кім Віссаріон Володимирович      
42. Коваленко Петро Федорович      
43. Козловський Юрій Анатолійович      
44. Кормишкін Юрій Анатолійович      
45. Косінчук Микола Васильович      
46. Кравченко Анатолій Миколайович      
47. Кравченко Микола Антонович      
48. Кремінь Тарас Дмитрович 31.10.2010 25.11.2014 обраний народним депутатом
49. Кротов Андрій Олександрович      
50. Круглов Микола Петрович 31.10.2010 23.01.2014 обраний народним депутатом
51. Кузнєцов Олександр Дмитрович      
52. Кузнєцова Любов Василівна      
53. Кукуруза Олександр В'ячеславович      
54. Кулажкін Сергій Вікторович 02.10.2013    
55. Кульчицький Василь Володимирович      
56. Лашин Михайло Андрійович 29.03.2013    
57. Лівік Олександр Петрович 31.10.2010 25.11.2014 обраний народним депутатом
58. Літвінов Віктор Григорович      
59.
Луста Володимир Вікторович      
60. Маляренко Олег Юрійович      
61. Мартиросов Станіслав Вікторович      
62. Машкін Микола Григорович      
63. Мезнік Олександр Миколайович      
64. Меріков Вадим Іванович 31.10.2010 03.04.2014 обраний народним депутатом
65. Могилевська Алла Сергіївна      
66. Ніколенко Геннадій Борисович 02.10.2013    
67. Овдієнко Ігор Миколай­ович      
68. Ольшевський Фелікс Вікторович      
69. Паламарюк Петро Миколайович      
70. Пащенко Володимир Валентинович      
71. Писаренко Людмила Василівна      
72. Підберезняк Вадим Іванович 29.03.2013    
73. Підгородинський Микола Олексійович      
74. Погорєлов Володимир Григорович 31.10.2010 21.06.2015  
75. Пучков Сергій Євгенович      
76. Рижков Сергій Сергійович      
77. Романюк Анатолій Сергійович      
78. Сербін Віктор Миколайович      
79. Симоненко Олена Іванівна      
80. Скорий Микола Вікторович      
81. Скрипник Євген Андрійович      
82. Скрипніченко Михайло Сергійович      
83. Смирнов Олександр Миколайович      
84. Сотський Ігор Вікторович      
85. Степанова Ольга Віталіївна      
86. Тарабрін Віталій Євгенович      
87. Татаренко Ольга Іванівна      
88. Ташлик Григорій Володимирович      
89. Токарєв Олександр Миколайович      
90. Травянко Віталій Іванович      
91. Транський Сергій Леонідович      
92. Усенко Олександр Антонович      
93. Фабрикова Тетяна Миколаївна 31.10.2010 25.11.2011  
94. Фалько Дмитро Володимирович      
95. Фроленко Володимир Олександрович      
96. Фукс Володимир Павлович  31.10.2010  22.09.2015  
97. Хачатуров Артем Едуардович      
98. Хоменко Андрій Іванович      
99. Хомрова Олена Миколаївна      
100. Чебан Олександр Олександрович      
101. Чіпак Іван Іванович      
102. Шабільянов Олександр Володимирович      
103. Янішевська Оксана Альбінівна