МНУ імені В. Сухомлинського відзначає 104-ту річницю заснування, а освітяни – професійне свято Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта у п'ятницю, 29 вересня, привітав Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського

МНУ імені В.О. Сухомлинського – "кузні педагогічних кадрів" – цього дня виповнилося 104 роки: заснований він був у далекому 1913 році і є найстаршим вищим навчальним закладом в Миколаєві. Для працівників університету свято стало потрійним – днем раніше виповнилося 99 років з народження видатного педагога-новатора Василя Сухомлинського, а у найближчу неділю відзначатиметься професійне свято педагогів.

З приводу свята в актовій залі МНУ відбулося урочисте нагородження кращих викладачів, працівників університету та студентів. Привітали "сухомлинку" ректор Валерій Будак, перший заступник голови  Миколаївської облради Іван Кухта, заступник начальника управління освіти облдержадміністрації Олена Удовиченко, депутат міськради та перший проректор Володимир Криленко. Останній, до речі, виконував почесну місію замість мера, який знаходився на сесії міської ради.

 

Ректор МНУ Валерій Будак у своєму вітальному слові наголосив на останніх досягненнях вузу, здобутках студентів та викладачів. Іван Кухта підкреслив, що для нього рідна альма-матер завжди залишиться місцем, куди приємно приходити.

"Я у свій час також закінчив цей університет. Для мене ці стіни назавжди залишаться рідними, куди приємно повернутися, де зустрічають тепло та щиро. Впевнений, студенти та педагоги пишаються цим навчальним закладом і так буде завжди. А працівникам освіти я хочу побажати міцного здоров'я, успіхів, натхнення, сил та завжди слідувати принципам Василя Сухомлинського – серце своє віддавати дітям", - зазначив перший заступник. Також Іван Кухта нагородив кращих викладачів МНУ почесними грамотами Миколаївської облради. 

Володимир Криленко був як завжди лаконічний:

"Щиро вітаю викладачів, студентів, усіх працівників нашого університету з потрійним святом. Взагалі-то, сьогодні тут повинен був вітати вас міський голова Олександр Сєнкевич, але він у ці хвилини веде сесію міськради, тож я виконую цю місію замість нього та від його імені також. Бажаю здоров'я та успіхів, процвітання та нових здобутків. Зі святом!", - відзначив депутат.

Після завершення офіційної частини для всіх присутніх відбувся святковий концерт, на якому виступили талановиті студенти з пісенними та танцювальними номерами.