"Ви мене підкорили своїм жертовним відношенням до мистецтва. А ще, підкорили тим, що любите свою роботу так само міцно, як і свою родину",- Вікторія Москаленко привітала з бенефісом народного артиста України Василя Остафійчука.

1-го жовтня Миколаївський Академічний Художній Російський Драматичний театр відкрив 84-ий театральний сезон виставою "Страсти по Торчалову". І невипадково. Поціновувачі театрального мистецтва та колеги вшановували народного артиста України Василя Остафійчука, бенефіс якого відбувся цього вечора. Привітала бенефіціанта і голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

 

         "Мені було достатньо однієї вистави за Вашої участі. І Ви мене підкорили. Підкорили своїм жертовним відношенням до мистецтва. А ще, підкорили тим, що любите свою роботу так само міцно, як і свою родину. Підкорили своїм талантом. Цього дня хочу Вам побажати, аби поруч з вами завжди були близькі люди, які Вас розуміють. Бажаю Вам творчого натхнення, щоб Ми святкували іще не один бенефіс,- зазначила Вікторія Вікторівна.

         Голова Миколаївської обласної ради вручила Василю Остафійчуку відзнаку Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" 2-го ступеню.