" З п`яти сьогодні наявних рентгенівських установок,у диспансері фактично функціонують дві,та й ті не на повну потужність,",-Вікторія Москаленко та Андрій Кротов проінспектували функціонування рентген обладнання в обласному протитуберкульозному диспансері

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов здійснили робочий візит до Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру.

         На розгляд депутатського корпусу сьогодні виноситься питання щодо необхідності придбання для медичної установи нового рентген-апарату вартістю 5 мільйонів гривень. Кошти мають виділити з обласного бюджету. Для того, аби більш детально вивчити ситуацію, з`ясувати потреби диспансеру голова Миколаївської обласної ради та її заступник здійснили робочий візит.

 

         Отже, на сьогоднішній день тут отримують кваліфіковану допомогу 500 пацієнтів. Рентгенівські дослідження лікарі виконують двома  установками: однією сучасною  китайського виробництва і однією звичайною більш старого покоління. Обидві одиниці працюють не на повну потужність. Комп`ютерний рентген  2008 року  - з партії централізованого постачання міністерства охорони здоров`я. Інше спеціалізоване устаткування на стільки застаріле, що не підлягає відновленню. Павло Георгієв констатував -  рентгенівське обладнання у диспансері дійсно вимагає термінового оновлення. Адже, апарати випущені іще у 1982 – 1985 роках ремонтувати неможливо. Новий апарат, кошти на придбання якого мають ухвалити депутати Миколаївської обласної ради, вітчизняного виробництва з іноземною "начинкою".  

Вікторія Москаленко та Андрій Кротов також оглянули молекулярно-генетичну лабораторію, яка з`явилась у диспансері 2012 року.   

         "Ми спільно із заступником Андрієм Кротовим здійснили ознайомчу поїздку до Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру. Оскільки питання придбання рентген-апарату виноситься на розгляд постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров`я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму,  нам необхідно було вивчити питання безпосередньо на місці. Ми переконалися, що з п`яти сьогодні наявних рентгенівських установок, у диспансері фактично функціонують дві, та й ті не на повну потужність, тобто не  виконують всіх  функціональних завдань.  ",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.