" Перш за все ми, як представники депутатського корпусу, звернемося за роз`ясненнями до фахівців обласної дитячої лікарні стосовно наповнення цього закладу",- Андрій Кротов та Микола Кравченко відвідали Очаківську загальноосвітню санаторну школу-інтернат

Заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов та депутат Миколаївської обласної ради Микола Кравченко відвідали Очаківську загальноосвітню санаторну школу-інтернат.

 

Представники депутатського корпусу Миколаївської обласної ради схвильовані зниженням кількості учнів у навчальному закладі. Цього року, попри спрямованість інтернату на лікування і профілактику у вихованців захворювань органів дихання, направлення сюди отримали лише семеро дітей. Враховуючи низьку кількість ( для відкриття повноцінного класу повинно було б бути 10 учнів) департаментом освіти ухвалено рішення не відкривати тут перший клас. Рита Земляна нагадала народним обранцям ситуацію 2016-го.

 

         " Ви знаєте, що минулого року у нас аналогічна ситуація вже була. Тоді теж було сім чоловік дітей . І ми відкрили перший клас. До кінця року вже було дванадцять вихованців. У цьому році вже після першого вересня до мене почали звертатися батьки і з міста і з району, щоб до першого класу дітей влаштувати",- зазначила директор Очаківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату 1-3 го ступенів Рита Земляна.

         Сьогодні триває атестація установи і проблема наповнюваності є однією з болючих. Тут здобувають освіту всього 114 вихованців. При цьому потужність інтернату розрахована на 200-220 учнів. У розрахунок береться норма 11 класів  - по 20 дітей у кожному. Тобто, сьогодні Очаківська санаторна загальноосвітня школа-інтернат завантажена майже на 50%. Назвати причину такого явища директор закладу не в змозі.  Зараз зусилля керівника спрямовані на поповнення інших класів. Вона поставила перед собою амбіційне завдання -  довести загальну чисельність вихованців до 120 чоловік.

         Андрій Кротов та Микола Кравченко оглянули територію закладу, спальні корпуси і лікувальний сектор, столову та пральний комплекс школи- інтернату.

         " Перш за все ми, як представники депутатського корпусу, звернемося за роз`ясненнями до фахівців обласної дитячої лікарні стосовно наповнення цього закладу. Друге, необхідно обов`язково звернути увагу на впорядкування всієї території школи-інтернату загалом, так і прилеглої території. Директор школи Рита Земляна говорила про це, але ми акцентували іще раз на терміновій необхідності встановлення огорожі. Це передусім безпека вихованців",- резюмував по завершенні поїздки заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.