"Обсяг виконаних робіт вражає",- голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та представники депутатського корпусу в рамках підготовки до сесії відвідали КП "Миколаївський міжнародний аеропорт"

Робоча поїздка до аеропорту, у п`ятницю 6-го жовтня, відбулась за ініціативи представників депутатського корпусу облради та особисто Вікторії Москаленко в рамках підготовки до засідання сесії, яке відбудеться 12 жовтня. Якраз зараз у постійних депутатських комісіях детально вивчаються питання, запропоновані до розгляду у сесійному режимі. Два з них безпосередньо стосуються функціонування комунального підприємства: "Про внесення змін до програми розвитку комунального підприємства "Миколаївський міжнародний аеропорт" на 2017-2020 роки та "Внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Миколаївської області на 2015-2017 роки "Миколаївщина 2017"".

        У робочій виїзній нараді взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови облради Андрій Кротов і депутати обласної ради: голова постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв`язків з органами місцевого самоврядування та ЗМІ Михайло Талпа, голова постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування бюджету, фінансів та інвестицій Федір Барна, Юрій Крет, радник голови обласної ради Оксана Корсак. На запрошення депутатського корпусу на об`єкт виїхав заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи.

 

          Учасники зустрічі оглянули реконструйовану злітно-посадкову смугу, захисну огорожу, впорядковану територію аеропорту та приміщення аеровокзалу.

         Як доповів Михайло Галайко, на сьогодні вже отримано результати дослідження жорсткості злітно-посадкової смуги. Згідно з даними документу відтепер у Миколаївському аеропорту можуть здійснювати зліт-посадку повітряні судна будь-якого типу та класу, включаючи "Руслани" та "Боїнги 767". Для забезпечення безпеки польотів відремонтовано світло-сигнальне обладнання.  Також вже відбулись декілька результативних зустрічей з авіаперевізниками. Миколаївським аеропортом зацікавились представники  декількох відомих авіакомпаній і серед них "Турецькі авіалінії".

         Що стосується захисної огорожі, яку теж продемонстрували депутатському корпусу обласної ради, встановлено понад 5 кілометрів нової брами, що відповідає технічним вимогам світового рівня. Іще близько 2 із половиною кілометрів мають обладнати найближчим часом.

         " Обсяг виконаних за короткий проміжок часу  робіт вражає. По-перше, ми впритул наблизились до сертифікації нашого комунального підприємства "Миколаївський міжнародний аеропорт". По-друге, колосальний об`єм здійснено по благоустрою території. Найбільше емоцій, звичайно, від злітно-посадкової смуги. Тільки-но уявіть, ми тепер на рівних можемо конкурувати з найкращими аеропортами України. Триває реконструкція приміщення аеровокзалу.  Одним словом, ми пересвідчились в ефективності використання коштів, виділених обласною радою та громадами області. Такого курсу будемо притримуватись і на далі",- поділилась  по завершенні виїзної наради Вікторія Москаленко.