"Ви допомагаєте відновлювати справедливість і завжди на стороні закону",- голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко привітала з Днем юриста працівників Центрального суду Миколаєва.

З нагоди професійного свята юристів, яке відзначається найближчої неділі 8-го жовтня, у Центральному районному суді Миколаєва відбулись урочисті збори. Привітати колектив з професійним святом приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В`ячеслав Бонь, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

 

         "Сьогодні у нас всіх, шановні колеги, святковий і піднесений настрій. Ми відзначаємо професійне свято. Хочу сказати, що до юристів мають прислухатися всі – і керівники підприємств, представники влади, у разі необхідності по допомогу до юристів звертаються і громадяни.

          Ви - захисники прав людей і  допомагаєте відновлювати справедливість і дотримуватись законів!  Бажаю Вам залишатися такими ж чесними й порядними людьми і виходити переможцями у нелегкій праці. Дякую Вам! Зі святом!",- привітала колектив Центрального суду Миколаєва голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

          Теплі слова привітань на адресу юристів- працівників суду пролунали від першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації В`ячеслава Бонь та міського голови Олександра Сєнкевича.

         Представників колективу було відзначено почесними грамотами Миколаївської обласної ради, обласної державної адміністрації та міського голови.