« Споконвіків питання захисту інформації ототожнювались із питаннями захисту держави та світу»,- Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко привітала спецзв`язківців з професійним святом

 Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутат Миколаївської обласної ради Сергій Чорний та перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта  привітали колектив Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Миколаївській області із професійним святом.

 

 

                « Дуже приємно бути сьогодні на Вашому професійному святі . Тому що споконвіків питання захисту інформації ототожнювались із питаннями захисту держави та світу. Хто володіє інформацією, той володіє світом. Особливі слова вдячності сьогодні хочеться сказати на адресу працівників підрозділу, адже і  від вашої роботи на сучасному етапі залежить незалежність та територіальна цілісність країни. Від всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради і від себе особисто хочу привітати Вас зі святом. Хочу подякувати Вам за гідне виконання службового обов’язку. Я впевнена у кожному з Вас»,- привітала присутніх офіцерів підрозділу та ветеранів Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Миколаївській області голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

                Цього дня були відзнаки Миколаївської обласної ради і  керівництва Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Миколаївській області, Миколаївської обласної державної адміністрації.