«Це результат партнерства обласної ради та соціально –відповідального бізнесу »,- за участі Вікторії Москаленко відкрито сучасну систему водоочищення в Антонівській школі-інтернаті на Новоодещині

Відсьогодні  вихованці Антонівської  загальноосвітньої   школи – інтернату Новодеського району   Миколаївської області та колектив закладу отримали можливість споживати чисту і якісну питну воду. Монтаж та наладка сучасної системи доочищення води здійснена підприємством «Сандора» компанії «Pepsiko в Україні». 
Привітати їх   з цією подією приїхали  голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, депутат Миколаївської обласної ради Анатолій Катрич, радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак.

 

 

Варто відзначити, що на сьогодні завдяки підприємству «Сандора» компанії "PepsiCo в Україні" системи водоочищення функціонують  вже у 29 –ти  дитячих та медичних закладах Миколаївщини. Зокрема, у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Вітовського району, медичних установах Миколаєва та Первомайська. 28 лютого  2017 року під час зустрічі з заступником директора департаменту зі зв`язків з органами влади та громадськістю "PepsiCo в Україні" Валерієм Жуковим голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко говорила про необхідність та важливість продовження реалізації довгострокової програми , спрямованої на покращення питної води у регіонах, де розташовані виробничі потужності компанії, зокрема в Миколаївській області. 

         «За ініціативи Вікторії Вікторівни ми продовжуємо реалізацію довгострокової програми і розширюємо географію. 2017 року ми зробили акцент на інтернат них закладах Миколаївської області. Їх всього 22. До кінця року намічено план дій. Відповідним устаткуванням обладнано Шевченківську школу- інтернат Вітовського району ,  запустили в експлуатацію установку на Снігурівщині у Новопетрівській спеціальній  загальноосвітній школі-інтернат і тепер Антонівська загальноосвітня школа-інтернат Новоодеського району. На цьому ми не зупиняємося. Найближчим часом аналогічне устаткування почне експлуатуватися  учнями та педколективом Привільненської загальноосвітньої школи – інтернату Баштанського району. Водночас, компанія здійснює реновацію устаткування, яке було встановлене раніше.  »,- наголосив заступник  директора департаменту зі зв`язків з органами влади та громадськістю "PepsiCo в Україні" Валерій  Жуков.

         « Рішення щодо співпраці  з підприємством «Сандора» компанії «Pepsiko в Україні» у питанні реалізації довгострокової програми з доочищення води у соціальних установах я приймала іще обіймаючи посаду голови Вітовської районної державної адміністрації. Я дуже вдячна представникам компанії за таку слушну пропозицію -  втілення у життя екологічного проекту. Тоді ми провели по всім школам аналіз якості води і встановили обладнання доочищення у дошкільних та загальноосвітніх закладах. Згодом, вже на посаді голови Миколаївської обласної ради, мною було запропоновано розширити географію проекту. Сьогодні ми реалізовуємо програму по забезпеченню інтернат них закладів області таким устаткуванням. Першою була Шевченківська Вітовського району,згодом  у Новопетрівській  спеціальній  школі-інтернат Снігурівського району було підключено систему. І ось тепер Антонівська школа- інтернат. Я хочу подякувати представникам підприємства  «Сандора» компанії «Pepsiko в Україні за їх ініціативність у питанні забезпечення якісною питною водою вихованців та педагогів шкіл – інтернатів регіону. Це  результат  партнерства обласної ради  та   соціально –відповідального бізнесу »  »,- резюмувала голова Миколаївської обласної ради.   

Також Вікторія Москаленко, Андрій Кротов, Анатолій Катрич та Оксана Корсак  у супроводі представників районної влади здійснили екскурсію установою.За сталою традицією учні першого класу отримали подарунки від депутатського корпусу Миколаївської обласної ради та підприємства  «Сандора» компанії «Pepsiko в Україні».