"Ви є легендою Збройних Сил України",- голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко привітала військовослужбовців 36-ої окремої бригади морської піхоти з професійним святом.

16-го листопада, з нагоди професійного свята морських піхотинців, у Миколаївському Академічному Художньому Російському Драматичному Театрі відбулись урочисті збори. Військовослужбовців 36-ої окремої бригади морської піхоти з професійним святом привітали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

 

"Про Вас знімають кінофільми, ви сильніші за шторм і швидші за хвилі, Вам присвячують оповіданні та легенди. Хлопці, Ви еліта Збройних Сил України!
Сьогодні Ваше професійне свято.Хочу нагадати, що у 2014 році Ви першими зіткнулися з ворогом обличчям до обличчя на території Криму. Ви є легендою Збройних Сил України. Обласна рада підтримує ділові стосунки з Вашою бригадою. Ми готові відгукнутися на кожну проблему.
Тому від всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради та від себе особисто хочу щиро привітати Вас, мужні чоловіки зі святом. Хочу побажати Вам, щоб ніколи не згасали полум’яні серця, збувалися мрії! Нехай успішна служба приносить вам задоволення. Будьте здоровими,щасливими і обов’язково коханими. Зі святом!",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Особовий склад бригади з нагоди професійного свята морської піхоти був відзначений почесною грамотою обласної ради.