" Сьогодні чи не кожен третій українець допомагає військовим, вимушено переміщеним особам",- Вікторія Москаленко привітала волонтерів зі святом.

У Миколаївському обласному палаці культури з нагоди міжнародного дня волонтерів відбулись урочистості. Гостей заходу зі сявтом вітали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, заступник Миколаївського міського голови Юрій Степанець. Представники влади вручали волонтерам державні нагороди, відзнаки Миколаївської області, грамоти та подяки. 


Вітаючи волонтерів голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко відзначила, що для багатоьох українців це свято стало важливим останні чотири роки. Хоча і до цього в нашій країні існували групи небайдужих людей, які допомагали громадянам похилого віку, одиноко-проживаючим, дітям сиротам та позбавленим батьківського піклування, об’єднувалися у групи для захисту навколишнього природного середовища або тварин, кардинально все змінилося після подій Революції Гідності і початку Антитерористичної операції на сході держави. 
" Сьогодні чи не кожен третій українець допомагає військовим, вимушено переміщеним особам – це і ремонт техніки, придбання автомобілів, виготовлення пересувних банно – пральних комплексів, доставка у зону бойових дій теплих речей та продуктів харчування, виготовлення маскувальних сіток, підтримка військовослужбовців Збройних Сил України на автовокзалах та залізничних вокзалах і станціях. Безумовно, цей список добрих справ, які роблять українці можна продовжувати. І цей величезний обсяг роботи волонтери роблять не шкодуючи ані вільного часу, ані особистого життя.
Миколаївщина теж не залишилась осторонь волонтерського руху. Загалом на теренах області допомогу бійцям, які перебувають у зоні бойових дій,збирають понад 28 волонтерських організацій. Активно до волонтерського руху доєдналися учні загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів.
Тож, дозвольте подякувати всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно!",- зазначила Вікторія Москаленко вітаючи волонтерів.