ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

В рамках підготовки до 18-ої позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання в обласній раді сьогодні, 20-го грудня відбулось засідання президії Миколаївської обласної ради. Після детального обговорення проекту внесення змін до бюджету Миколаївської області на 2107 та проекту бюджету на 2018 рік Миколаївської області учасники засідання підтримали винесення їх на розгляд сесії.

 

         Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко озвучила присутнім рекомендації та зауваження, які озвучувались та вносились депутатами Миколаївської обласної ради.

         " Рекомендації комісії АПК – збільшити фінансування програми "Власний дім" на три мільйона гривень за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету. Друга пропозиція – передбачити кошти для виплати премій кращим механізаторам. Також пропозиція від комісії АПК збільшити суму коштів на мікропроекти",- зазначила Вікторія Вікторівна.

         Під час засідання підтримано продовження строку дії та внесення змін до обласних комплексних програм. Прийнято план роботи Миколаївської обласної ради. Підтримано винесення на сесію питання щодо звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Кабінету міністрів України щодо підвищення розміру компенсації на тверде паливо.

         " Це питання розглядалось на нашій профільній соціальній комісії. Піднімали депутати питання, що сьогодні не вистачає кількості вугілля тим, хто отримує  субсидії на тверде паливо. Тому, є звернення, щоб збільшити цю компенсацію",- акцентувала голова Миколаївської обласної ради. Наприкінці засідання розглянуто питання функціонування постійної комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури.