" Коли є порозуміння і конструктивний діалог виконавчої гілки влади з депутатським корпусом області - під силу реалізація будь-яких завдань",- Вікторія Москаленко та Олексій Савченко відкрили акушерсько-гінекологічне відділення.

Акушерсько-гінекологічне відділення Миколаївської обласної клінічної лікарні розраховано на 50 ліжок. З них 20 ліжок спільного перебування матері і дитини, 20 ліжок для вагітних з екстра-генітальними патологіями та 10 гінекологічних. Воно є клінічною базою кафедри акушерства і гінекології вищих медичних навчальних закладів.

 

         Основні завдання, які покладено на колектив - Надання кваліфікованої стаціонарної лікувально-діагностичної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги.

         " Я дуже рада, що ми сьогодні відкрили це відділення. Протягом 2017-го року представники депутатського корпусу обласної ради, і я особисто, приїжджали сюди. Ми систематично вивчали ситуацію із реконструкцією відділення. Адже, за поданням Миколаївської обласної державної адміністрації, кошти на проведення тут відновлювальних робіт були виділені іще у 2016-му році. Тобто, реалізація проекту затягнулася на два роки, як ми бачимо.

         Проте, коли є порозуміння і конструктивний діалог виконавчої гілки влади з депутатським корпусом області – під силу реалізація будь –яких завдань.

         Я рада, що для жінок тут створено такі умови. Ми повинні бути кращими. І для цього докладатимемо максимум зусиль",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко на відкритті відділення.

         Вартість робіт з реконструкції приміщення склала понад 3 мільйони гривень. Іще 12 рішенням депутатського корпусу Миколаївської обласної ради було виділено на закупівлю обладнання.