« Ми докладемо максимум зусиль, щоб соціально-важливий для М-Погорілове об`єкт, був завершений у максимально стислі терміни»,- Вікторія Москаленко відвідала М-Погорілівську загальноосвітню школу 1-2 ступенів.

В рамках робочої  поїздки Вітовським районом голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко відвідала М-Погорілівську  загальноосвітню школу 1-2 ступенів.  У навчальному закладі протягом довгого часу тривало спорудження спортивної зали із додатковими кабінетами. Роботи здійснювались за рахунок коштів ДФРР, шляхом подання проекту на конкурс..  З об`єктивних причин і досі прибудову до основного приміщення школи не введено в експлуатацію.  Голова Миколаївської обласної ради, як депутат обраний жителями Вітовщини до складу депутатського корпусу області, постійно тримає на контролі перебіг подій на об`єкті.

 

            4-го січня тут відбулась нарада за участі Вікторії Москаленко,  в.о. голови Миколаївської обласної державної адміністрації, заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи, фахівців управління капітального будівництва облдержадміністрації та компанії- підрядника.

            Учасники виїзної наради визначили першочергові кроки, які дозволять ввести в експлуатацію довгобуд.

            « Питання номер один – це реконструкція існуючої топкової,  яка дозволить під`єднати новий котел з подальшою експлуатацією приміщення у зимовий період. Тож, у максимально стислі терміни ми повинні здійснити корегування проекту, щоб змонтувати систему опалення до кінця. Друге питання – електроенергія. Природно і зрозуміло, що без під’єднання до джерела електричного живлення  теж експлуатація будівлі неможлива.»,- наголосив Валентин Гайдаржи.

            Виконуючим обов`язки голови облдержадміністрації додатково  дано доручення вирішити нагальні питання нормального водо забезпечення та водовідведення об`єкту. Також під час корегування проекту мають бути враховані питання вертикального вирівнювання навколишньої території .

            « На спорудження цієї зали із додатковими кабінетами нам вдалося залучити  кошти ДФРР, шляхом подання проекту на конкурс. Будівництво розпочалось ще в 2015 році,  в той час коли я була головою райдержадміністрації ... на жаль будівництво спортзали здійснювалось повільними темпами,  що призвело до збою строків здачі в експлуатацію спортзали і звісно до подорожчання вартості проекту.  Оскільки замовником робіт є управління капітального будівництва облдержадміністрації, то вони повинні контролювати виконання завдань – тепло, електроенергія, вода та каналізування.. Наступну зустріч, щоб розуміти стан справ, ми обов`язково проведемо за місяць. Я особисто кожні два тижні контролюватиму процес.  Ми докладемо максимум зусиль, щоб соціально-важливий для М-Погорілове об`єкт, був завершений у максимально стислі терміни.  .», підкреслила Вікторія Вікторівна.

            Завершення робіт на об`єкті із нетерпінням чекають не лише  165 учнів М-Погорілівської ЗОШ 1-2 ступенів, але й мешканці населеного пункту. Зала має стати центром занять спортом дорослих і дітей, організації культурно-дозвіллєвих закладів