"Я вважаю, що це є наш обов`язок підтримувати навчальні заклади",- Вікторія Москаленко відвідала Калинівську загальнооссвітню школу

Сьогодні, 12 січня, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, як депутат,  обраний громадою Вітовщини до складу депутатського корпусу області, здійснила робочу поїздку до Вітовського району.

 

         Протягом минулого року Вікторія Москаленко приділяла велику увагу розвиткові закладів освіти у районі, поповненню їх матеріально-технічної бази.

Зокрема у Калинівській загальноосвітній школі, до якої сьогодні голова Миколаївської обласної ради сьогодні завітала разом зі своїми колегами – депутатами обласної ради Надією Івановою та Віктором Сторчеусом,  було замінено вікна, придбано оргтехніку, відновлено покриття підлоги  тощо. І все це стало можливим завдяки зусиллям Вікторії Москаленко та її колег. Депутат Миколаївської обласної ради, до речі в минулому учень Калинівської ЗОШ – Віктор Сторчеус надав кошти на оновлення стендів, музею. Постійно тримає  руку на пульсі подій і Надія Валеріївна Іванова.

         " Я хочу від щирого серця подякувати всьому персоналу Калинівської загальноосвітньої школи за сьогоднішню зустріч. А що стосується допомоги, я вважаю, що це є наш обов`язок підтримувати навчальні заклади. І переконана –у році поточному наша співпраця триватиме й надалі",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         " Мені дуже приємно, що у таке свято ми зібрались саме у Калинівській школі. Відносно допомоги хочу завірити, що і далі обов`язково допомагатиму цьому колективу. Тим більше я є вихованцем цієї школи. На жаль учителів, які мене навчали вже немає з нами. Але я безмежно вдячний цим стінам, цій школі",- наголосив вітаючи колектив та батьків зі святами депутат Миколаївської обласної ради Віктор Сторчеус.

         Так само зі словами привітань і подякою до присутніх звернулася депутат Миколаївської обласної ради Надія Валеріївна Іванова.

         " Наші діти- наше майбутнє. Тут всі- і батьки, і педагоги, і працівники технічного персоналу дбають про підростаюче покоління. Відповідно приємно і нам, як депутатам обласної ради, долучатися до цього процесу. Адже учні утримуючи знання мають перебувати у комфортних умовах. Про затишок і тепло намагаємося піклуватися ми всі разом",- підкреслила Надія Іванова.

         На згадку про Новорічно- Різдвяну зустріч у Калинівській школі працівники педагогічного персоналу підготували уривок зі святкових, різдвяних вечорниць. А ще шановні гості отримали сувеніри виготовлені руками Калинівських майстрів.