ВІЗИТ АНДРІЯ КРОТОВА І ОКСАНИ КОРСАК ДО БАШТАНСЬКОЇ ЦРЛ

31-го січня в рамках одноденної робочої поїздки Баштанським районом заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов і радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак відвідали Баштанську центральну районну лікарню. Сьогодні у закладі на завершальній стадії ремонтні роботи на першому поверсі однієї з будівель. Реконструкція дозволить розмістити тут повноцінне реанімаційне, приймальне відділення і відділення невідкладних станів. Необхідне обладнання для цього вже закуплено.

 

         Ремонт розпочався у листопаді 2017-го року і за попередніми підрахунками головного лікаря має завершитись у березні поточного року. Проект реалізується за рахунок коштів ДФРР та співфінансування місцевого бюджету. Загальна сума витрат сягнула 3-ох мільйонів гривень: 1,5 мільйони гривень коштували відновлювальні роботи, 1 мільйон 650 тисяч гривень пішло на придбання обладнання.

         2017-го року операційний блок Баштанської ЦРЛ теж поповнився новим устаткуванням. Зокрема придбано нову лапароскопічну стійку.