Народний академічний жіночий хор ім.С.Г.Фоміних все ж таки стане обласною комунальною установою

Згідно з планами депутатського корпусу Миколаївської обласної ради Народний академічний жіночий хор ім.С.Г.Фоміних все ж таки стане обласною комунальною установою. Першочерговий етап передбачає виділення понад 4 мільйонів гривень для потреб цього колективу. На глибоке переконання членів постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту та заступника голови Миколаївської обласної ради Андрія Кротова до співфінансування має підключитися і місто Миколаїв.

 

         "Учасниками цього колективу є жителі Миколаєва. Зараз вони будуть отримувати заробітну платню і нарахування на неї. Витрачатимуть її у місті, сплачуватимуть податки тощо. Це стосується багатьох наших закладів і медицини, і культури, і спорту. Мені не зрозуміла позиція депутатського корпусу Миколаївської міської ради, наших колег. Вони відхрещуються від допомоги обласній комунальній установі. Тим часом, ми, як депутати Миколаївської обласної ради допомагаємо і направляємо наші депутатські кошти на потреби наших міських закладів. Я дуже хочу, аби така практика змінилася",- наголосив заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.

         По завершенні бурхливого та емоційного обговорення депутати одностайно ухвалили рішення щодо підтримки створення комунальної установи. Робочій групі рекомендовано продовжити роботу. Тепер вже із розроблення статуту, пошуку ймовірних джерел фінансування та співфінансування. Найближчим часом має бути вирішене питання і з окремим приміщенням для хору ім.Світлани Фоміних. Остаточно вирішення  всіх  організаційних питань планується закрити протягом місяця.