Транспортна та бюджетна комісії облради підтримали виділення 147 мільйонів на ремонт траси Т-1508

У середу, 14 лютого, члени постійних депутатських комісійМиколаївської облради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій  та з питань промислової політики, підприємництва, енергетики, транспорту та інфраструктури на спільному засіданні прийняли рішення направити 147 945 тисяч гривень з обласного бюджету на завершення ремонту дороги територіального значення Т-1508 "Калинівка-Снігурівка-Березнегувате".

За відповідне рішення після гострих дебатів проголосувала більшість депутатів.

 

 Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухтапереконаний, що виділення коштів на ремонт автошляху дозволить зберегти сполучення між Миколаєвом, Вітовським, Снігурівським та Березнегуватським районами.

"Більше 147 мільйонів гривень за програмою розвитку автодоріг у Миколаївській області підуть на завершення ремонту траси Т-1508. Раніше ці кошти мали бути розподілені на дороги місцевого значення. Впевнений, що сьогоднішнє рішення депутатського корпусу дозволить завершити ремонт 48 кілометрів дороги у верхньому шарі і, маю надію, до літа ремонт траси буде повністю завершений", - резюмував Іван Кухта.

При цьому перший заступник звернув увагу на те, що відремонтувати трасу "Калинівка-Снігурівка-Березнегувате"– це лише пів-справи. Необхідно в подальшому зберегти дорожнє покриття від руйнування під час експлуатації автошляху.

"Ту частину траси Т-1508, яку відремонтували минулого літа вже почав руйнувати великоваговий транспорт. Ми можемо завершити ремонт всієї дороги, витратити на це значні кошти, але через деякий час дорожнє покриття знову буде у незадовільному стані. Як це попередити? Лише шляхом встановлення габаритно-вагового комплексу для контролю за рухом транспорту. А для цього необхідно облаштувати майданчик для ГВК на узбіччі траси, тим більш депутати райрад Снігурівського, Вітовського та Березнегуватського районів готові долучитися до цього проекту на умовах співфінансування", - підкреслив Іван Кухта.

Перший заступник голови облради запропонував рекомендувати Управлінню інфраструктури ОДА та Службі автомобільних доріг підготувати вздовж автошляху Т-1508 майданчик для встановлення ГВК та проінформувати обласну раду про виконання рекомендації у двотижневий термін. Члени комісій пропозицію Івана Кухти підтримали одностайно.