ПОДЯКИ ДЕПУТАТАМ  ОБЛАСНОЇ РАДИ

Асоціація фермерів та приватних землевласників України висловлює голові Миколаївської обласної ради Москаленко Вікторії  Вікторівні  свою вдячність за державницьку позицію у захисті українських чорноземів та збереження її для майбутніх поколінь.

 01.03.2017 Миколаївська обласна організація Українського товариства глухих, на обліку якої перебуває більше ніж 1800 осіб з інвалідністю зі слуху, висловлює щиру подяку депутату Миколаївської обласної ради Резнікову Іллю Борисовичу за регулярну допомогу нечуючим членам УТОГ, небайдужість та активну участь у житті інвалідів.
 
 22.02.2017

Колектив ТОВ “Єдині комунальні системи” висловлює подяку Москаленко Вікторії Вікторівні за оперативне вирішення питання життєдіяльності підприємства, а разом із тим питання водозабезпечення Вітовського району Миколаївської області.

20.01.2017

Миколаївський обласний онкологічний диспансер Миколаївської обласної ради висловлює слова вдячності депутату обласної ради Лусті Володимиру Вікторовичу за надання додаткових коштів з обласного бюджету на виконання депутатами обласної ради доручень виборців відповідно до програм, затверджених обласною радою за 2016 рік

 20.10.2016

Адміністрація Тімірязівської загальноосвітньої школи від імені педагогічного, батьківського та учнівського колективів висловлює слова вдячності депутату обласної ради Ташлику Григорію Володимировичу за відмінне виконання депутатських обов'язків, небайдукже ставлення до своїх виборців, за людяність, доброту, щедрість, безкорисливість.

Завдяки турботі Григорія Володимировича учні школи навчатимуться в комфортних умовах. Крім того, розуміючи необхідність впровадження новітніх освітньо-інформаційних технологій в навчальний процес сприяв у вирішенні питання придбання мультимедійного  комплексу.

 

Подяка  Тетяні Демченко за увагу до підростаючого покоління.

На урядову гарячу лінію звернулась жителька Водяно–Лориного Єланецького району Миколаївської області Кузнецова Оксана Павлівна. Заявниця висловила подяку депутату Миколаївської обласної ради Тетяні Василівні Демченко за увагу до підростаючого покоління- жителів Єланеччини, і особисто за підтримку в оформленні документів її доньки.

Особливо Оксана Павлівна Кузнецова підкреслила людяність та доброту депутата обласної ради Тетяни Демченко і її готовність надати допомогу усім, хто цього потребує.

 

Миколаївська обласна організація Союзу організацій інвалідів України висловлює подяку  Катричу Анатолію Петровичу, депутату обласної ради за підтримку діяльності організації, доброту та милосердя 

 

 

 

Учні, учителя та батьки Новоодеського району, в особі депутата Новоодеської районної ради, вчителя Новоодеської ЗОШ №2 Щур А.В. висловлюють щиру подяку депутату Миколаївської обласної ради,  Заслуженому діячу мистецтва України Миколі Антоновичу Кравченку за благодійність, турботу та доброту.

Чи часто ми задумуємося над тим, що таке доброта? І дуже приємно, що в наш час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов’язково повернеться до того, хто її віддає. Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Для нас це директор Миколаївського Академічного Художнього російського драматичного театру, депутат обласної ради Кравченко Микола Антонович. Саме з його ініціативи в театрі побувало біля 400 учнів Новоодещини. Протягом останніх місяців ми отримали відчутну благодійну допомогу в організації дозвілля дітей (вистави для молодших та старших учнів), допомогу в організації акції присвяченої до Дня Перемоги. За добрі справи та увагу земний уклін від нашої громади.