Г Р А Ф І К

засідань  постійних комісій обласної ради на листопад 2017 року

№  Назва  комісії Дата Питання Час проведення Примітка
1.

Виїзна робоча група постійної комісії з  питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму 

Голова комісії: Лучний М. М.

Куратор:  Славська О.А.

 02.11.17

1. Про матеріально-технічний стан обласної дитячої клінічної лікарні.

2. Про виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму від 26 вересня 2017 року № 3 щодо утворення та функціонування обласного пологового будинку на базі Миколаївської обласної клінічної лікарні.

3. Про виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму від 12 жовтня 2017 року № 2 щодо проведення реконструкції радіологічного відділення обласного онкологічного диспансеру.

Різне.

 10.00

Виїзне засідання

на базі

обласної дитячої кліничної лікарні та обласного онкологічного диспансеру
 

 2.

З питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури.

 

  15.11.17  1. Про ремонт автомобільних доріг Миколаївської області:

- звернення депутата обласної ради Підгородинського М.О.;

- звернення Білокриницького сільського голови Березнегуватського району щодо ремонту автомобільної дороги обласного значення Березнегувате- Давидів Брід (О-150-403);

- звернення депутата обласної ради Казюки О.М. щодо сприяння у вирішенні питання ремонту автомобільної дороги Нова Одеса – Ульянівка;

- звернення депутата обласної ради Резнікова І.Б. щодо катастрофічного стану автомобільних доріг сіл Баштанського району;

- про звернення Первомайського селищного голови щодо виділення субвенції із державного бюджету на співфінансування капітального ремонту шляхопроводу Новопетрівка – Засілля.

2. Про звернення голови Вознесенської районної ради щодо здійснення перевірки депутатами обласної ради проведення ремонтних робіт автомобільної дороги О-150708 Ульянівка – Миколаїв - Щербані.

3. Про звернення Баштанського міського голови щодо пасажирських перевезень на території району.

4. Про інформацію щодо перспективного плану та розробки заходів передачі автомобільних доріг місцевого значення на баланс облдержадміністрації.

5. Про організацію роботи ГВК на території Миколаївської області. Про погодження замовника виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва мостового переходу. 

11.30   Депутатська кімната 
3.

З  питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму 

Голова комісії: Лучний М. М.

Куратор:  Славська О.А.

На підставі листа управління охорони здоров'я облдержадміністрації №9-03/152 від 13.11.2017 засідання перенесено на 21.11.2017

1. Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Миколаївської області на 2015-2017 роки «Миколаївщина - 2017».

2. Про функціонування закладів охорони здоров’я області в ході реалізації медичної реформи.

3. Про матеріально-технічний стан Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні.

4. Про виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму від 26 вересня 2017 року № 3 щодо утворення та функціонування обласного пологового будинку на базі Миколаївської обласної клінічної лікарні.

5. Про виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму від 12 жовтня 2017 року № 2 щодо проведення реконструкції радіологічного відділення Миколаївського обласного онкологічного диспансеру.

6. Про звернення головного лікаря Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Терзійського М.В. про питання постачання обладнання ТОВ «Медгарант».

7. Про звернення депутатів обласної ради Наказенка С.Б., Фіцури О.О. про виділення з обласного бюджету коштів на придбання для Кривоозерської центральної районної лікарні флюорографу.

8. Про звернення голови Березнегуватської районної ради Богуш Р.О. про виділення з обласного бюджету коштів на придбання для Березнегуватської центральної районної лікарні флюорографу.

9. Про звернення в.о. начальника Миколаївського обласного бюро судово-медичної експертизи Дерюгіної О.В. щодо вирішення питання ремонту холодильної камери.

10. Про хід виконання обласної Програми «Безбар’єрна Миколаївщина» на період до 2020 року.

11. Про хід виконання Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року.

12. Про звернення директора Миколаївського обласного центру обліку бездомних громадян Гусарова В.М. щодо утворення будинку нічного перебування для бездомних громадян.

13. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму на 2018 рік.

 10.00  Депутатська кімната
4.  З питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації.

Голова комісії: Талпа М. В.

Куратор: Воронцова М.В.

Засідання перенесено за пропозицією членів постійної комісії. Дату буде повідомлено додатково  1. Про хід виконання обласної Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2017-2021 роки.

Різне.

11.00  Депутатська кімната
5.

 

З питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту.

Голова комісії: Іванова Н. В.

Куратор: Бібік Т.М.
22.11.17

 

1. Про хід виконання Програми розвитку культури у Миколаївській області на 2017-2018 роки.

2. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім'ї та молоді, спорту на 2018 рік.

Різне.

 10.00

Депутатська кімната

11.00

Продовження в Миколаївській обласній універсальній бібліотеці

ім.О.Гмирьова

 

 6.   

З питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села.

 Голова комісії: Кормишкін Ю.А.

 Куратор: Адубецька О.В.

 23.11.17

1. Про звернення Миколаївського національного аграрного університету (листи № 01-14/1367, № 01-14/1379, № 01-14/1380 від 26 жовтня 2017 року).

2. Про депутатське звернення депутата обласної ради Демченко Т.В. щодо знищення полезахисних лісових смуг в області та Єланецькому районі,  виконання рішення обласної ради від 17 жовтня 2014 року № 29 "Про заходи щодо охорони, захисту, раціонального використання та відтворення полезахисних лісових смуг".

3. Про депутатське звернення депутата обласної ради Воронок А.В. щодо звернення голови фермерського господарства «Коваль С.О.» Арбузинського району стосовно протидії, на її думку, господарській діяльності господарства та бездіяльності органів поліції та прокуратури за поданими заявами.

4. Про хід виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села від 03 лютого 2017 року № 2  «Про  депутатське звернення депутата обласної ради Боднар Н.О. щодо встановлення плати за користування мисливськими угіддями».

5. Про хід виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села від 02 червня 2016 року № 2 «Про збільшення сільськими та селищними радами ставок земельного податку за користування сільськогосподарськими угіддями (ріллею)».

6. Про звіт голови постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села.

7. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села на 2018 рік.

 

 10.00   Депутатська кімната
7. 

З питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва.

Голова комісії: Ташлик Г. В.

Куратор: Ткаченко О.Б.

 28.11.17

 1. Про хід виконання рішень обласної ради з питань приватизації майна спільної власностітериторіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.

2. Про розгляд проекту переліку цілісних майнових комплексів підприємств, їх структурних підрозділів та нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, яке може бути передане в оренду.

3. Про хід виконання рішення обласної ради від 11.03.2016 № 19 "Про надання згоди на безоплатну передачу житлових будинків зі спільної власності територіальних сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади Кривобалківської сільської ради".

Різне.
 10.00  Депутатська кімната