СКЛАД ПРЕЗИДІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

1.

Москаленко
Вікторія Вікторівна

-

голова обласної ради

2.

Барна 
Федір Петрович

-

голова постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій

3.

Лучний
Микола Михайлович

-

голова постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму 

4.

Ташлик
Григорій Володимирович

-

голова постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва

5.

Кормишкін
Юрій Анатолійович

-

голова постійної комісії обласної радиз  питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села

6.

Іванова
Надія Валеріївна

-

голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім'ї та молоді, спорту

7.

Власенко
Андрій Володимирович

-

голова постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів

8.

Талпа
Михайло Володимирович

-

голова постійної комісії обласної ради з  питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

9.

Ковальчук
Петро Васильович

-

голова постійної комісії обласної ради з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури

10.

Чорний

Сергій Віталійович

-

уповноважений представник депутатської фракції Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

11.

Рубський

Геннадій Іванович

-

уповноважений представник депутатської фракції Партії "Відродження"

12.

Луста
Володимир Вікторович

-

уповноважений представник депутатської фракції політичної партії "Наш край"

13.

Демченко
Тетяна Василівна

-

уповноважений представник депутатської фракції політичної партії "Нова держава"

14.

Фроленко
Володимир Олександрович

-

уповноважений представник депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок"

15.

Соколов
Михайло Володимирович

-

уповноважений представник депутатської фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

 16.

Марін

Григорій Афанасійович

 -  уповноважений представник депутатської фракції Політичної Партії "Українське Об'єднання Патріотів – УКРОП"