ПРИЗНАЧЕННЯ НОВОГО КЕРІВНИКА АЕРОПОРТУ

8-го лютого відбувся брифінг голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка. Основна тема зустрічі із журналістами Миколаївських електронних та друкованих засобів масової інформації стосувалась ситуації на комунальному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Миколаїв»».

 

На початку Олексій Савченко повідомив про звільнення за власним бажанням колишнього керівника підприємства.
«Згідно із заявою, яка надійшла 6-го лютого його було звільнено за власним бажанням. Це рішення приймалося і ґрунтувалося на прости подіях. За період керівництва цієї людини нічого не було зроблено для того, щоб аеропорт або працював, або отримав якісь можливості для того щоб він почав працювати. Підприємство, як і раніше знищувалось. Чому це відбувалось? Нехай на це запитання відповідають правоохоронні органи.»,- підкреслив голова Миколаївської обласної державної адміністрації.
Водночас Олексій Савченко повідомив про кадрові зміни на КП «Міжнародний аеропорт «Миколаїв». Мова йде про призначення нового виконуючого обов’язки директора аеропорту.
« Ми прийняли наступне рішення. 6-го лютого виконуючим обов’язки директора комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Миколаїв» призначили Михайла Володимировича Галайко. Я хочу сказати, що до цього часу будь-яка людина, яка очолювала аеропорт, вона не мала відношення до цієї галузі. Людина, яку ми сьогодні попросили і яка погодилась, дуже важко нам давались ці перемовини, але вона погодилась допомогти нам. Ця людина фахова – він розбудовував Львівський аеропорт»,- повідомив під час брифінгу голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.
Голова обласної адміністрації обґрунтував термінову необхідність зміни менеджменту на підприємстві. Вагому роль у цій ситуації природно відіграє наявність стабільно - працюючого Одеського аеропорту. За словами Олексія Савченка у 2017 –му на розвиток повітряних воріт сусідньої Одещини буде використано іще приблизно півтора мільярди . Саме тому перед новим очільником комунального підприємства головою адміністрації поставлено жорстке завдання відновити діяльність аеропорту і запустити внутрішні рейси. В іншому випадку є реальна загроза взагалі втратити підприємство.
«Ми все ж таки хочемо поборотися, щоб Миколаївщина мала свій аеропорт.»,- наголосив Олексій Савченко.
Також голова Миколаївської обласної державної адміністрації повідомив, що найближчим часом на жителів області очікує іще один фінал в історії комунального підприємства «Миколаївкомунтранс». За дорученням Олексія Савченка роботу підприємства та його керівництва перевірятимуть компетентні органи.
«Є певна інформація, що підприємство, яке було прибутковим намагалися приватизувати. Але, це вже певні моменти, про які вже потім ви дізнаєтесь з інших джерел і навіть від інших людей»,- резюмував Олексій Савченко.