НОВА СПОРТИВНА ЗАЛА У КОТЛЯРЕВО

У Котляревській загальноосвітній школі Вітовського району відбулось свято з нагоди відкриття після капітального ремонту спортивної зали. В урочистостях взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Вітовської районної державної адміністрації Олександр Демчук, голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв


Пріоритетом діяльності голови Вітовської районної державної адміністрації Олександра Демчука були три напрямки – це децентралізація, освітлення вулиць у сільських населених пунктах Вітовщини, і третій напрямок - ремонт та реконструкція спортивних залів у загальноосвітніх школах. З усіма пунктами плану голові адміністрації впоратись вдалося. З чотирьох запланованих у районі спроможних об’єднаних територіальних громад три вже є .На освітлення вулиць на Вітовщині витратили більше семи мільйонів гривень. Зокрема, у Котляревому освітлення з’явилося на чотирьох вулицях. Тепер відбуваються реконструкції спортивних залів. У Котляревській загальноосвітній школі спортивна зала до реконструкції мала жалюгідний вигляд. Фактично, говорить Олександр Демчук її відновили з нуля. Стеля, стіни, підлога, вікна, освітлення – тут все зроблено на 100%.
«Спортивні зали ми робимо для того, щоб наші діти позаурочний час свій проводили не вдома, у якихось сумнівних компаніях, за комп’ютерами, а щоб у селах відкривались спортивні секції. Відповідно вони мають працювати у комфортних залах де є тепло, де є освітлення. А освітлення вуличне теж робимо для того,щоб батьки не боялися у темний час доби відпускати дітей на спортивні заняття.»,- наголосив голова Вітовської районної державної адміністрації Олександр Демчук.
На реконструкцію спортивної зали Котляревської загальноосвітньої школи витратили понад 265 тисяч гривень. Роботи виконані у стислі терміни.
« Це вже була ідея голови Вітовської районної державної адміністрації Олександра Демчука. Коли я працювала в районі ми займалися питанням утеплення шкільних будівель і класів. А реконструкція та ремонт спортивних залів – то виключно ініціатива Олександра Демчука. Він сам є прихильником здорового способу життя. Тому, Олександр Миколайович і почав перейматися цим питанням. Здорові діти, то запорука здорового майбутнього покоління України»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Вікторія Москаленко вручила директорові школи примірник книги «Миттєвості війни». В свою чергу колектив навчального закладу не залишив без подарунків шановних гостей. Вікторії Москаленко та Олександру Демчуку вручили вишиті руками однієї з педагогів рушники.
На свято спорту завітали голова Шевченківської ОТГ Тетяна Шакунова, помічник народного депутата України Олександра Жолобецького - Сергій Любімов, головний лікар КУ «Вітовський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Павло Цопа, заступник генерального директора холдингу Agrofusion Ігор Кузьмін, начальник внутрішньо-господарського комплексу по збереженню та переробці с/г продукції Іван Заїкін.