ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ БОЙОВИХ ДРУЗІВ

В обласному палаці культури відбулись урочистості присвячені 28-ой річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Привітати гостей та учасників заходу приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.


15 лютого 1989 року останні військові підрозділи колишнього радянського союзу залишили територію Афганістану. 28 років минуло. Проте рани цієї війни кровоточать і досі. Матері загиблих військових не забувають синів, а дружини та діти – чоловіків та батьків.
Тисячі відданих Батьківщині синів і доньок, волею долі одягнених у солдатську форму, демонстрували приклади мужності і вірності військовому обов’язку. Як відомо, військові не обговорюють накази, а виконують їх. І безперечним є те, що абсолютна більшість «афганців» гідно виконала свій військовий обов’язок, пройшовши страшні випробування, заплативши за це ціною свого здоров’я, а багато – віддавши життя.
« Ця війна, на жаль була. Нікуди від цього не подінешся. Це наша історія. Важливо не забувати про тих, хто пройшовши горнило Афганістану, повернувся на рідну землю.
Від себе особисто та всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради вітаю наших земляків - ветеранів Афганістану, Іраку, Ефіопії, інших війн та конфліктів з 28-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану та Днем вшанування учасників бойових дій на території інших країн.
Хочу подякувати всім Вам за вагомий внесок у військово-патріотичне виховання підростаючого покоління, пропагування здорового способу життя. Хочу сказати, шановні учасники бойових дій, що депутатський корпус Миколаївської обласної ради завжди стоятиме на захисті Ваших прав і надаватиме всебічну підтримку.
Бажаю всім Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!»,- привітала воїнів – інтернаціоналістів голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.
Голова Миколаївської обласної ради, перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації та міський голова вручили грамоти та подяки учасникам бойових дій. По завершенні офіційної частини розпочався концерт.