ВІДВІДУВАННЯ ГОСПІТАЛЮ ВЕТЕРАНІВ

На Миколаївщині тривають заходи присвячені 28-ій річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території республіки Афганістан. 14 лютого зранку голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступники Миколаївського міського голови Євген Шевченко та Андрій Дадіверін, голова Миколаївської обласної ради ветеранів Микола Поротніков та голова Миколаївської обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу Юрій Соловей відвідали Миколаївський обласний госпіталь ветеранів війни.

 

У кожному відділенні на гостей чекали учасники бойових дій.
На сьогодні у медичному закладі функціонують десять спеціалізованих відділень. З них два у місті Первомайську та Новому Бузі.
Після спілкування із пацієнтами госпіталю та їх вітання голова Миколаївської обласної ради у супроводі начальника госпіталю Володимира Поточняка ознайомилась із матеріально-технічною базою установи.
Гордістю закладу є кабінет електронейроміографії. Його було подаровано та обладнано меценатами – IT компанією Geeks For Less Ink та представником Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану Віктором Сергійовичем Біликом.
Під час розмови звичайно говорили і про існуючі проблеми. Так начальника госпіталю турбує відсутність сучасного рентгенівського обладнання. Частково функціонуючий агрегат іще 80-их років випуску. Сьогодні його відремонтувати просто вже неможливо. Навіть запчастини не випускають.

Необхідна техніка , розрахована на три робочих місця, за попередніми підрахунками Володимира Поточняка коштуватиме близько шести мільйонів гривень. Голова Миколаївської обласної ради взяла питання на контроль. Зокрема, Вікторія Москаленко ініціює його розгляд на засіданні профільної комісії обласної ради з питань соціальної політики,охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму та на засіданні постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.