ЗАСІДАННЯ РАДИ ОБОРОНИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

14 лютого голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко взяла участь у засіданні ради оборони Миколаївської області.

 

Голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко нагадав, що три роки поспіль на Сході України з тою, чи іншою інтенсивністю, точаться запеклі бої. Військовослужбовці української армії протистоять зовнішньому агресорові.
«Завдяки рішучим діям президента України створено українську армію. Вона сьогодні виборює наш суверенітет, стоїть на захисті та обороні нашої держави. Я хочу зазначити, що територіальна цілісність одне з найважливіших питань сьогодні.»,- зазначив на початку засідання ради оборони Миколаївської області Олексій Савченко.
Голова обласної державної адміністрації інформував присутніх про створення руху опору Миколаївської області. До його складу увійшли небайдужі жителі регіону та представники громадських організацій. Додатково буде створено тренувальну базу - навчальний центр. На його базі члени руху опору будуть проходити фізичну на військову підготовку.
Питання порядку денного засідання ради оборони Миколаївської області обговорювали за зачиненими дверима без присутності представників ЗМІ.