ВІТАННЯ ВОЇНІВ -ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

15 лютого 1989 року останні військові підрозділи колишнього радянського союзу залишили територію Афганістану. 28 років минуло. Проте рани цієї війни кровоточать і досі. Матері загиблих військових не забувають синів, а дружини та діти – чоловіків та батьків.


Тисячі відданих Батьківщині синів і доньок, волею долі одягнених у солдатську форму, демонстрували приклади мужності і вірності військовому обов’язку. Як відомо, військові не обговорюють накази, а виконують їх. І безперечним є те, що абсолютна більшість «афганців» гідно виконала свій військовий обов’язок, пройшовши страшні випробування, заплативши за це ціною свого здоров’я, а багато – віддавши життя.
Ця війна, на жаль була. Нікуди від цього не подінешся. Це наша історія. Важливо не забувати про тих, хто пройшовши горнило Афганістану, повернувся на рідну землю.
Від себе особисто та всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради вітаю наших земляків - ветеранів Афганістану з 28-ю річницею виведення військ .
Хочу подякувати всім Вам за вагомий внесок у військово-патріотичне виховання підростаючого покоління, пропагування здорового способу життя. Хочу сказати, шановні учасники бойових дій, що депутатський корпус Миколаївської обласної ради завжди стоятиме на захисті Ваших прав і надаватиме всебічну підтримку.
Бажаю всім Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!
Голова Миколаївської обласної ради
Вікторія Москаленко