ОГОЛОШЕННЯ

ГАЗЕТА «КРИМСЬКА СВІТЛИЦЯ» ОГОЛОШУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «МИ — ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!»

ГАЗЕТА «КРИМСЬКА СВІТЛИЦЯ» ОГОЛОШУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «МИ — ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» ІМЕНІ КРИМСЬКОГО УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ДАНИЛА КОНОНЕНКА

Для формування призового Фонду просимо відгукнутися на електронну адресу «Кримської світлиці» однодумців, волонтерів, потенційних спонсорів! Кошти можна переказувати на картку «Приватбанку» № 4149 4378 4242 1362 на ім'я Лещенко Ольги Костянтинівни).

ВПИШІТЬ СВОЇ ІМЕНА В ІСТОРІЮ ВІДРОДЖЕНОГО КОНКУРСУ!

УМОВИ КОНКУРСУ:

Детальніше...

ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ БЛАГОДІЙНИКІВ УКРАЇНИ» ОГОЛОШУЄ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» оголошує Національний конкурс «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу: Кваша Ольга, тел. (067) 662-47-06 електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Детальніше...

Миколаївська обласна рада, за пропозицією державної фінансової інспекції в Миколаївській області, інформує

На цей час у зв’язку з скороченням штатної чисельності працівників інспекції вивільняються приміщення, які обліковуються на балансі установи за адресами:

м. Миколаїв, пр.. Центральний, 97;

Миколаївська область, Врадіївський район, смт Врадіївка, вул. Героїв Врадіївщини, 137а.

Детальніше...

ОГОЛОШЕНО ПОВТОРНИЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ДП «ВОЛОДИМИРСЬКЕ»

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 3 вересня 2008 р. № 777, у зв’язку із тим, що конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора ДП «Володимирське», оголошений наказом Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області від 19.10.2016 №540-п, визнано таким, що не відбувся, наказом Регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області від 14.02.2017 №78-п оголошено повторний конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора ДП «Володимирське» (код за ЄДРПОУ 32778065)

Детальніше...