ОГОЛОШЕННЯ

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ШКІРНО-ВЕНЕРОЛОГІЧНОГО ДИСПАНСЕРУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Основні напрями роботи:

Здійснює керівництво закладом відповідно до чинного законодавства України та нормативно-правових актів, що визначають діяльність підприємств, установ і організацій охорони здоров’я. Організовує лікувально-профілактичну, адміністративно-господарську та фінансову діяльність закладу. Співпрацює з органами управління, місцевою владою, суміжними медичними закладами та забезпечує взаємодію підрозділів лікувально-профілактичного закладу. Забезпечує надання якісної медичної та фармацевтичної допомоги населенню.

Детальніше...

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ К КОНКУРСІ НА ПРОВЕДЕННЯ ЗАКУПІВЛІ МИКОЛАЇВСЬКИМ ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ УСТАНОВИ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» (МВП УСТАНОВА ЦРМС)

Опубліковано: Четвер, 10 серпня 2017, 10:14

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів господарювання (крім суб’єктів господарювання – платників єдиного податку 1 та 2 груп) до участі у тендері на закупівлю послуг з організації харчування учасників заходів (кава-брейк, бізнес-ланч) відповідно до умов конкурсної документації, що додається.

Детальніше...

МИКОЛАЇВСЬКА ОДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КВНЗ «НОВОБУЗЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ»

 Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на посаду директора   комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж» (далі-КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж»)    

 Місце розташування закладу:  Миколаївська область, м.  Новий Буг,  вул. Івана Огієнка, 4.        

          Основні напрями діяльності:

Детальніше...

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ВИНОГРАДІВСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ

Юридична адреса Виноградівського психоневрологічного інтернату:

55210, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Київська, 69.

Основним напрямком роботи установи: забезпечення належних умов проживання психічно хворих громадян, які потребують стороннього догляду і допомоги.

Вимоги до претендентів на посаду:

Детальніше...

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ К КОНКУРСІ НА ПРОВЕДЕННЯ ЗАКУПІВЛІ МИКОЛАЇВСЬКИМ ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ УСТАНОВИ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» (МВП УСТАНОВА ЦРМС)

Опубліковано: Четвер, 10 серпня 2017, 09:53

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів господарювання до участі у тендері на закупівлю канцелярських та розхідних товарів, витратних матеріалів для проведення навчальних заходів відповідно до умов конкурсної документації, що додається.

Детальніше...

«ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ» УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

При підготовці до проведення аудитів і ревізій фахівці управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області враховують публічну інформацію та звернення громадян і громадських об’єднань щодо можливих фактів порушень при використанні бюджетних коштів та майна, отримані за «телефоном довіри» та на особистому прийомі громадян.

Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися протягом робочого дня за номерами «телефонів довіри»:

Детальніше...

УТВОРЕННЯ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ МВС

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року №889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС (ГСІД МВС). Крім цього, постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС - регіональні сервісні центри МВС (ГСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦМВС).

Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071 (контактний телефон для консультацій громадян (044) 290 19 88, Офіційний веб-сайт ГСЦ МВС hsc.gov.ua містить контакти всіх територіальних органів з надання сервісних послуг МВС).

На території Миколаївської області функціонує Регіональний сервісний центр МВС та п'ять територіальних сервісних центрів МВС.

Детальніше...

16 ВЕРЕСНІ 2017 РОКУ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ KS MOTIVATION

16 вересні 2017 року у м.Дніпро, вул.Набережна Перемоги, 96 у Bartolomeo Best River Resort вперше проводитиметься Всеукраїнська щорічна премія KS Motivation за видатні результати успішних українців, які йдуть вперед і не зупиняються на досягнутому.

Організатором премії виступає «Всеукраїнське громадське товариство «Кожен спроможен».

Детальніше...

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 3 квітня 2017 року проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році.

Тематика конкурсу:

Детальніше...

09 серпня 2017 р. в день Святого великомученика і цілителя Пантелеймона у м. Києві, вперше в Україні, відбулися урочистості з нагоди відзначення найкращих медиків України та нагородження їх Орденом Святого Пантелеймона.

Відзнака є громадською, вона популяризує фах медика, ку­льтивує гуманність та милосердя у суспільстві, а також сприяє позитивному сприйняттю України за межами нашої держави.

Детальнішу інформацію про проект можна знайти на офіційному сайті Відзнаки: lhttp://orden-panteleimon.com.ua, а також офіційній сторінці проекту у ФБ: https://www.facebook.com/OrdenPanteIeimon2017.

Детальніше...

«ГРАНД-ТАЛАНТ-2017»

Опубліковано: Вівторок, 11 липня 2017, 11:47

18 серпня 2017 року в м.Вільногірськ Дніпропетровської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант -2017» засновником якого є ГО «Всеукраїнське об’єднання «Ліга діячів культури України».

Положення Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант -2017»

ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ БЛАГОДІЙНИКІВ УКРАЇНИ» ОГОЛОШУЄ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» оголошує Національний конкурс «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу: Кваша Ольга, тел. (067) 662-47-06 електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Детальніше...

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ К КОНКУРСІ НА ПРОВЕДЕННЯ ЗАКУПІВЛІ МИКОЛАЇВСЬКИМ ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ УСТАНОВИ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» (МВП УСТАНОВА ЦРМС)

Опубліковано: Четвер, 10 серпня 2017, 10:22

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів господарювання (крім суб’єктів господарювання – платників єдиного податку 1 та 2 груп) до участі у тендері на закупівлю послуг з перевезення пасажирів та вантажу відповідно до умов конкурсної документації, що додається.

Детальніше...

СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ НА ТЕМУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ НА ТЕМУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

 Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Детальніше...