ОГОЛОШЕННЯ

УТВОРЕННЯ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ МВС

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року №889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС (ГСІД МВС). Крім цього, постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС - регіональні сервісні центри МВС (ГСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦМВС).

Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071 (контактний телефон для консультацій громадян (044) 290 19 88, Офіційний веб-сайт ГСЦ МВС hsc.gov.ua містить контакти всіх територіальних органів з надання сервісних послуг МВС).

На території Миколаївської області функціонує Регіональний сервісний центр МВС та п'ять територіальних сервісних центрів МВС.

Детальніше...

СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ НА ТЕМУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ НА ТЕМУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

 Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Детальніше...

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 3 квітня 2017 року проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році.

Тематика конкурсу:

Детальніше...

09 серпня 2017 р. в день Святого великомученика і цілителя Пантелеймона у м. Києві, вперше в Україні, відбулися урочистості з нагоди відзначення найкращих медиків України та нагородження їх Орденом Святого Пантелеймона.

Відзнака є громадською, вона популяризує фах медика, ку­льтивує гуманність та милосердя у суспільстві, а також сприяє позитивному сприйняттю України за межами нашої держави.

Детальнішу інформацію про проект можна знайти на офіційному сайті Відзнаки: lhttp://orden-panteleimon.com.ua, а також офіційній сторінці проекту у ФБ: https://www.facebook.com/OrdenPanteIeimon2017.

Детальніше...

«ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ» УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

При підготовці до проведення аудитів і ревізій фахівці управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області враховують публічну інформацію та звернення громадян і громадських об’єднань щодо можливих фактів порушень при використанні бюджетних коштів та майна, отримані за «телефоном довіри» та на особистому прийомі громадян.

Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися протягом робочого дня за номерами «телефонів довіри»:

Детальніше...

ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ БЛАГОДІЙНИКІВ УКРАЇНИ» ОГОЛОШУЄ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» оголошує Національний конкурс «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу: Кваша Ольга, тел. (067) 662-47-06 електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Детальніше...