54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

Сайт відновлює свою роботу після кібератаки. Інформація в процесі актуалізації.

UNDP ПОСТАВИЛА В УКРАЇНУ ПЕРШУ ПАРТІЮ ЗАКУПЛЕНОГО ЗА РАХУНОК ДЕРЖБЮДЖЕТУ ПРЕПАРАТУ ВІД РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

12.07.2019

   Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP) поставила в Україну першу партію закупленого за кошти держбюджету препарату від раку молочної залози з діючою речовиною трастузумаб.

   Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, перші 1500 "трастузумаба вже почали постачати в регіони країни. Місцеві департаменти охорони здоров'я найближчим часом розподілять препарат по медзакладах згідно з поданими заявками.

   Протягом місяця в Україну прибуде ще більш як 13 тис. флаконів трастузумаба.

   Крім того, найближчим часом планується закупівля ще 65 тис. флаконів трастузумаба, що дасть можливість забезпечити потреби в препараті на 100%.

   "Якщо раніше держава забезпечувала цим препаратом до 15% пацієнток із раком молочної залози, то цього року вперше планується покрити заявлену потребу на 100%", - повідомляє МОЗ.

   У МОЗ наголошують, що за допомогою ПРООН Україна закупила препарат для лікування раку молочної залози за рекордно низькою ціною.

   "Раніше ліки з діючою речовиною трастузумаб закуповувалися за ціною $490 за флакон, Тепер закупівлі через міжнародні організації дозволили отримати втричі нижчу ціну - $155. Це означає, що доступ до безкоштовного лікування отримає в рази більше пацієнтів", - повідомляє прес-служба відомства.

  За інформацією МОЗ, закуплений препарат схвалений у країнах із суворою регуляторною системою, його закуповують, зокрема, Німеччина, Франція, Австрія, Швеція та ін.

  Препарат застосовується для лікування раку молочної залози як раннього, так і метастатичного, з підвищеною експресією HER2. Діюча речовина трастузумаб припиняє ріст і призводить до загибелі клітин пухлини.

  Як повідомлялося, з 2015 року і донині закупівлю ліків і медвиробів за державними програмами за кошти держбюджету здійснювали три міжнародні організації - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP) і британське закупівельне агентство Crown Agents.

  МОЗ 25 жовтня 2018 року зареєстрував ДП "Медичні закупівлі України" (МЗУ) - централізоване агентство медичних закупівель, що спеціалізується на закупівлі лікарських засобів і медичних виробів. МЗУ отримали статус центральної закупівельної організації та почнуть роботу із закупівлями на основі рамкових угод, що значно полегшить роботу регіональних замовників.

 

ПОДІЇ

23 січня о 09.30  відбулось засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

23 січня о 10.30 відбулось засідання постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації 

Січень 2025
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку