МІНІСТР СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ МАРИНА ЛАЗЕБНА ПОІНФОРМУВАЛА ПРО ВИПЛАТИ СІМ´ЯМ МЕДИКІВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВІД COVID-19
Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час виступу у Парламенті 17 листопада поінформувала про виплати сім’ям медиків, які загинули від COVID-19.
"Завершено розслідування 114 випадків. Розслідування проводиться Державною службою з питань праці. З них 35 були визнані як пов'язані з виробництвом, а 79 – не пов'язані", – повідомила Міністр.
За словами Марини Лазебної, щодо 35 випадків по загиблим медикам – родинам, право яких встановлено на виплату, відповідні кошти виплачено.
Міністр заявила, що більшість сімей медиків, які загинули від COVID-19, ще не отримали компенсації, оскільки йде тривале розслідування кожного з випадків.
"Щодо 136 випадків проводиться надалі розслідування. Воно тривале – мене не задовольняє, що воно проводиться 2-3 місяці, але ми знаємо проблему. В комісію повинен входити такий професіонал як профпатолог, але їх на сьогодні в Україні одиниці і це все стримує швидке розслідування", – сказала Марина Лазебна.
Міністр підкреслила, що кошти у Фонді соціального страхування є і Уряд готовий виплачувати їх родинам.
Марина Лазебна також додала, що медикам, які отримали другу та третю групу інвалідності, також почали виплачувати кошти.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Антон Вікторович