54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

Питання медичної системи Миколаївщини обговорили під час візиту голови НСЗУ

16.05.2026
У п’ятницю, 15 травня, Миколаївщину відвідала голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак. У межах візиту відбулася нарада щодо функціонування системи охорони здоров’я області в умовах воєнного стану, фінансового забезпечення закладів, реалізації державних медичних програм та подальшого розвитку госпітальної мережі.

До обговорення долучилися голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров, заступник директора Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Денис Чорний, начальниця обласного управління охорони здоров’я Ірина Ткаченко, керівники закладів охорони здоров’я області, а також представники профільних структурних підрозділів Миколаївської ОВА та міської ради.

Під час зустрічі розглянули показники роботи медичних установ, результати моніторингу з боку НСЗУ, питання контрактування, кадрового забезпечення, а також потребу в оновленні матеріально-технічної бази. Окрему увагу приділили реалізації програми «Доступні ліки» – Уряд розширив її перелік і збільшив фінансування, що дасть змогу мешканцям отримувати більше безкоштовних препаратів.

Також обговорили формування госпітальної мережі в регіоні. Її створення дозволить закладам укладати договори з НСЗУ на три роки замість одного, що усуне проблему затримок фінансування на початку року. Крім того, керівники медичних закладів мали змогу поставити свої питання щодо нагальних потреб.

«Навантаження на заклади охорони здоровʼя у Миколаївській області через війну збільшилося чи не вдвічі, навіть з урахуванням евакуації населення. Медзаклади працюють у надскладному режимі, адже надають допомогу мешканцям не лише Миколаївщини, а й Херсонщини», – зазначив Антон Табунщик.
У межах візиту також ознайомилися з роботою КНП «Миколаївський обласний центр онкології» Миколаївської обласної ради. Обговорили потужності закладу, рівень автономності та реалізовані за підтримки міжнародних партнерів проєкти, спрямовані на посилення медичної інфраструктури регіону. Окремо розглянули діяльність Фармації в межах виконання програми «Доступні ліки».
ПОДІЇ

28 травня 2026 року о 10:00 відбулась тридцять шоста позачергова сесія обласної ради восьмого скликання

 27 травня 2026 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

26 травня 2026 року о 15.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності

 26 травня 2026 року о 11.00 відбулось засідання постійної комісії  з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки

 25 травня 2026 року о 12.00 відбулось засідання постійної комісії з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації

25 травня 2026 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії  з питань  регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій  

22 травня 2026 року об 11.00 відбулась засідання постійної комісії з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики

 22 травня 2026 року о 09.00 відбулось засідання постійної комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності 

 

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку