54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

УРЯД ВНІС ЗМІНИ ДО ПЕРЕЛІКУ ПРОЕКТІВ, ЩО РЕАЛУЮТЬСЯ ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ У 2019 РОЦІ

15.10.2019

Відповідне розпорядження схвалив сьогодні Уряд. Цим розпорядженням обсяг фінансування ДФРР буде зменшено на 224 млн грн.

Раінше розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 №351 та від 05.07.2019 №492 було затверджено перелік з 707 проектів на суму 6,9 млрд грн.

Сьогодні, з цього переліку, за пропозиціями ОДА, виключено 16 проектів з фінансуванням понад 118 млн грн, а також зменшено обсяги фінансування по 9 проектах (понад 106 млн грн), де є ризики неосвоєння коштів до кінця року.

Крім того, за пропозицією Запорізької ОДА, виключається проект, фінансування якого здійснюється за рахунок іншої бюджетної програми, а вивільнені кошти буде спрямовано на раніше затверджений проект.

Таким чином, усього розподілено 6,7 млрд грн з ДФРР. Нерозподіленими залишаться 930 млн грн, з яких 500 млн грн передбачено на фінансування програм-переможців Всеукраїнського громадського бюджету.

Нагадаємо, що відповідне рішення щодо внесення змін до переліку, було прийнято з метою виконання доручення Прем’єр-міністра України, за результатами аналізу стану реалізації проектів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку.

ПОДІЇ

05 березня 2026 року 13.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності

ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ГЕРБА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Миколаївська обласна рада працює над розробкою та офіційним затвердженням оновленої територіальної символіки (герб та прапор) Миколаївської області. 

Варіант макету 1

vm1

 Варіант макету 2

vm2

 Варіант макету 3

v3

 

 

 

 

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку