РАДА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА УЧАСТІ ПЕТРА ПОРОШЕНКА
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15517129525c7d42b8eef14-300x300.jpg)
У понеділок, 4 березня, за участі Президента України Петра Порошенка на Миколаївщині відбулося підсумкове засідання обласної Ради Регіонального розвитку.
В залі присутні голова обласної державної адміністрації, депутати обласної ради, міський голова, депутати міської ради, а також бізнесмени, керівники державних підприємств, представники духовенства та інші.
Під час свого виступу Президент України Петро Порошенко розповів про успішне завершення переговорів з японським агентством міжнародної співпраці стосовно питання будівництва в Миколаєві нового мосту через річку Південний Буг, про армію та її захист від корупції та політиканства, про закупівлі Укроборонпромом в Росії, наголосив на важливості продовження модернізації Миколаївського міжнародного аеропорту, а також відмітив туристичну привабливість Миколаївщини.
Також з доповіддю виступив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.
Подія стала логічним завершенням масштабної роботи громади та керівників районів, міст, об’єднаних територіальних громад. Затвердженню 1694 проектів, реалізація яких запланована на 2019-2021 роки, передували близько 500 зустрічей з активом громад.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович