МИКОЛАЇВЩИНОЮ КРОКУЄ ЕСТАФЕТА ПАМ`ЯТІ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15523155645c8674ac69060-300x300.jpg)
За всіма буремними подіями, які протягом останнього часу відбуваються в нашому регіоні і в Україні в цілому, жителі Миколаївщини мають пам`ятати, що в 2019 році Миколаївська область відзначатиме знаменну історичну дату – 75 років визволення від німецько-фашистських загарбників. Друга світова війна залишила глибокий слід в пам’яті людства. Практично кожна сім’я Миколаївщини втратила в роки війни рідних, близьких. У тій страшній війні загинув кожен п’ятий українець. Діти, онуки і праонуки сивочолих визволителів – вдячні нащадки героїв Другої Світовоїглибоко шанують і з великим почуттям поваги ставляться до їх подвигу. У пам'ять про подвиги визволителів України організація ветеранів України щорічно організовує Всеукраїнську Естафету «Слава визволителям України».
6 лютого Миколаївська область прийняла Естафету від представників Дніпропетровської області. Естафету Миколаївщині передали Чалов Альберт Олексійович, заступник голови Дніпропетровської організації ветеранів України, Дорошев Сергій Володимирович – заступник Дніпропетровської організації ветеранів України і Дабіжа Микола Кирилович – голова ветеранської організації міста Кривого Рогу. Гостей з Дніпропетровщини зустрічали представники департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, Борецький Тимофій Іванович – заступник голови Миколаївської обласної організації ветеранів України, Пилипчук Олексій Олексійович – член президії Миколаївської обласної ради ветеранів України, Новицький Леонід Валентинович – заступник голови Казанківської селищної ради, Ризук Марія Григорівна – голова Казанківської районної організації ветеранів.
Учасники Естафети поклали квіти до пам’ятників загиблим воїнам. Потім у залі районного будинку культури продовжились урочистості та відбувся концерт учасників художньої самодіяльності. Далі степова Казанківщина передала Естафету пам’яті сусідньому Новобузькому району. 12 березня Естафету пам’яті прийматиме Баштанщина.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович