У МИКОЛАЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ 16 ТОМ ВИДАННЯ « КНИГА ПАМ’ЯТІ УКРАЇНИ. МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ»
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15531910915c93d0b3695c5-300x300.jpg)
У Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась презентація шістнадцятого тому Книги Пам’яті України. Від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко і всього депутатського корпусу редакційну колегію видання привітав заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов. Він подякував науковцям за їх роботу.
Шістнадцятий том є результатом спільної, кропіткої роботи колективу, істориків і науковців. У виданні вперше публікуються матеріали та документи з архівів Німеччини про примусову працю миколаївських остарбайтерів на суднобудівному заводі Бремена. У цьому томі розпочали також публікацію статей під спільною назвою «Ціна зради». Автори зробили спробу прослідкувати діяльність зрадників – агентів німецьких каральних органів. До того ж, вперше світ побачили документи з контрольно-наглядової справи про процес над німецькими злочинцями у 1946 році. Окремий розділ присвятили списку мирних жителів Миколаєва та Миколаївської області, які були вивезені до Німеччини та інших країн на примусові роботи у роки Другої світової війни. За рахунок коштів обласного бюджету видано 550 примірників.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович