ПІДПИСАНО ДОГОВОРИ ПРО ПЕРЕДАЧУ КОШТІВ НА УТРИМАННЯ ТА БУДІВНИЦВО ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15632554095d2d6271b3ba0-300x300.jpg)
Відповідно до розпорядження Миколаївської державної адміністрації "Про затвердження переліку об'єктів по ремонту комунальних доріг Миколаївської області на 2019 рік та розподілу субвенції з державного бюджету" і враховуючи рекомендації рекомендації постійних комісій Миколаївської обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій та з питань промислової політики та енергетики, енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури головою Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко було підписано договори про передачу близько 40 млн. грн. в райони, ОТГ, міста на забезпечення будівництва, реконструкції ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович