ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗУСТРІЛА ДІТЕЙ ІЗ ЗОНИ ООС, ЯКІ ПРИЇХАЛИ ДО МИКОЛАЇВЩИНИ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15637944245d359bf829bb4-300x300.jpg)
Сьогодні голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак зустріли 30 дітей, які проживають на лінії розмежування в районі проведення АТОООС в Донецькій області та приїхали на оздоровлення до дитячого центру «Орлятко».
«Ми раді вас зустріти в Миколаївській області! Я дякую всім, хто організував для вас цей відпочинок. В першу чергу волонтеру Людмилі Семенюк, завдяки їй ми організовуємо такий відпочинок для дітей вже вдруге. Також вдячна департаменту освіти та моїм помічникам. Нехай ваш відпочинок буде гарним! А ми зробимо все, щоб він був ще й насичений та цікавий! Моря і сонця вам!»,- звернулась до дітей Вікторія Москаленко.
Оксана Корсак справедливо зазначила, що діти повинні чути хвилі моря, а не звуки обстрілів. З чудовим настроєм та презентами від обласної ради два автобуси повезли дітей до моря.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович