«СОФІЯ ПОВНІСТЮ ВИПРАВДОВУЄ ПОКЛАДЕНІ НА НЕЇ НАДІЇ»,- АНДРІЙ КРОТОВ ЗУСТРІВ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ВОКЗАЛІ СОФІЮ ЧЕРНОМОРОВУ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15639938315d38a6e7e3f2b-300x300.jpg)
24 липня на Миколаївському залізничному вокзалі президент федерації бадмінтону Миколаївської області, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов зустрічав володарку двох бронзових нагород чемпіонату світу з бадмінтону серед спортсменів з вадами слуху Софію Черноморову. Змагання проходили у місті Тайбей і тривали з 11 по 23 липня. Їм передувала підготовка членів Національної збірної команди з бадмінтону на Січеславщині під керівництвом Вікторії Семенюти.
Цього разу 12-ти річна Софія боролася за перемогу на рівні із 19-ти річними спортсменами: Кароліною Чернецькою (м.Дніпро) у парній категорії та Ігорем Сєнічкиним з Вінниці у змішаній парній категорії. Крім бронзових нагород Софія Черноморова привезла до Миколаєва ще й спеціальний приз від організаторів чемпіонату світу, як наймолодша учасниця.
Нагадаємо, що попри свій юний вік, наша землячка Софія Черноморова є абсолютною чемпіонкою України серед молоді. На минулорічному чемпіонаті Європи вона здобула чотири нагороди.
«Ми сьогодні дійсно маємо значні результати. Постійно рухаємося вперед. А Софія Черноморова взагалі є нашою гордістю і зірочкою. Коли ми підбивали спортивні підсумки минулого року Софію Черноморову було визнано переможницею у номінації «Спортивна надія року». Вона повністю виправдовує покладені на неї надії. Дві бронзові нагороди на чемпіонаті світу-вагомий результат для України, а для Миколаївщини й поготів. Сьогодні будуємо вже плани на майбутнє відносно сталого розвитку дефлімпійських груп з бадмінтону в Миколаївській області. Є гарний досвід, напрацьовано традиції. Тим більше, що триває реконструкція спортивного комплексу у мікрорайоні Намив. Зала стане більш сучасною та модернізованою»,- зазначив Андрій Кротов.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович