«ВИ МАЄТЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ!»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВРУЧИЛА СЕРТИФІКАТИ НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АТО.
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15641322845d3ac3bcf1da4-300x300.jpg)
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко вручила сертифікати переможцям конкурсу на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції.
З метою соціальної підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, розпорядженням голови Миколаївської ОДА затверджено унікальний порядок надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО. На це рішенням сесії Миколаївської обласної ради з бюджету було виділено 1 млн грн.
Рішенням конкурсної комісії було відібрано 20 проектів, які зможуть скористатись своїм правом на отримання одноразової безповоротної допомоги на відкриття власної справи у розмірі 50 000 грн.
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко подякувала депутатському корпусу за підтримку ветеранів АТО і привітала переможців:
«Я завжди буду Вас підтримувати. У важкі часи в 2014 році кожен з Вас показав, що ви маєте любов до України і знаєте, що таке обов’язок чоловіка захищати країну! Нехай ця невелика допомога з обласного бюджету буде Вам в нагоді, а Ваш бізнес успішно розвивався!»
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович