НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15204257975a9fdb45bba1b-300x300.jpg)
За результатами розгляду обласної Програми "Питна вода Миколаївщини" депутатами надано рекомендації обласній державній адміністрації.
З метою виконання заходів обласної Програми поводження з твердими побутовими відходами в миколаївській області міським ( міст обласного значення) головам, головам районних, селищних, сільських рад, об’єднаних територіальних громад запропоновано забезпечити експлуатацію полігонів та сміттєзвалищ у відповідності до вимог чинного законодавства. Передбачити у місцевих бюджетах кошти на вирішення питань поводження з твердими побутовими відходами. у населених пунктах. Йдеться про необхідність виготовлення санітарно-технічних паспортів полігонів твердих побутових відходів та актів вибору земельних ділянок , оновлення парку транспортних засобів , контейнерів тощо.
В ході засідання постійної депутатської комісії учасниками обговорено депутатські звернення колег – Олександра Терещенка стосовно капітального ремонту багатоповерхового будинку, розташованого у селі Мартинівське Вознесенського району області. Ігоря Івануни стосовно необхідності приведення Статутів обласних закладів охорони здоров’я до вимог чинного законодавства в частині призначення їх керівників. За результатами опрацювання депутатських звернень членами комісії надано відповідні рекомендації.
Наприкінці засідання членами постійної комісії облради обговорено було та ухвалено проект звіту постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва за 2016-2017 роки.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович