ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ДНЕМ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15649816245d47b978d913b-300x300.jpg)
Шановні воїни, ветерани та всі, хто пов'язує своє життя з Повітряними Силами Збройних Сил України! Щиро вітаю зі святом - Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!
Спасибі Вам за захист повітряного кордону! Честь і слава Вам, герої неба!
Дякую за сміливість і відвагу! Українські льотчики стали справжнім прикладом героїзму та мужності. Сьогодні Ви є загрозою для агресора в зоні ООС, якому не вдається заховатись на землі.
Ви йдете на бойові вильоти, ризикуючи власним життям, рятуючи життя побратимів, гідно виконуєте військовий обов'язок. Ви стійко і міцно стоїте на захисті повітряних кордонів!
Дозвольте побажати Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у Вашій благородній справі служіння Батьківщині! Нехай у Ваших оселях панує любов, а на столі завжди буде теплий хліб! Бажаю турботи від рідних і веселого сміху та поваги від дітей!
Голова Миколаївської обласної ради
Вікторія Москаленко
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович