УЧАСНИК ПАТРІОТИЧНОГО ФЛЕШМОБУ ПРИЙШОВ НА ЗУСТРІЧ З ВІКТОРІЄЮ МОСКАЛЕНКО

Сьогодні голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсакзустрічали учасника флешмобу #ПРИВІТАЙУКРАЇНУ Михайла Тимченка разом з мамою Інною Тимченко для вручення йому сувенірів від Миколаївської обласної ради.
Вікторія Вікторівна подякувала Михайлу за участь у патріотичному заході та за любов до України!
З рук голови Миколаївської обласної ради Михайло отримав сувеніри та книжки про Україну, які були надруковані КП "Миколаївська обласна друкарня.
Дуже важливо і приємно, що підростаюче покоління активно долучається до патріотичних заходів, адже саме це формує дух нації та розуміння національних цінностей. Сьогодні Михайлик для зустічі з Вікторією одягнув вишиванку, чим іще раз засвідчив любов до рідної країни!
Розпорядженням голови обласної ради від 02.10.2025 р. №383-р скликано тридцять першу позачергову сесію Миколаївської обласної ради восьмого скликання, яка відбудеться 09 жовтня 2025 року об 11 годині у м. Вознесенськ Миколаївської області.
25 вересня 2025 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
24 вересня 2025 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації
23 вересня 2025 року о 14.00 відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки

Антон Вікторович