РОБИТИ ДОБРІ СПРАВИ ЛЕГКО. ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПОБУВАЛА В ОБЛАСНОМУ ГЕРІАТРИЧНОМУ ПАНСІОНАТІ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15699463175d937acd4bf44-300x300.jpg)
Робити добрі справи дуже легко. Речі, які відходять від самого чистого серця, завжди виконувати легко. Навіть одне добре слово, сказане вчасно, може принести користь одній або декільком людям одночасно.
У міжнародний день літніх людей голова Миколаївської обласної ради Вікторія Вікторівна Москаленко, радник голови облради Оксана Корсак і депутат Миколаївської обласної ради Анна Воронок приїхали до Миколаївського геріатричного пансіонату.
Турбота про людей похилого віку – один з основних пріоритетів діяльності Вікторії Вікторівни та її колег-депутатів. Голова Миколаївської обласної ради привітала підопічних Ольги Вікторівни Сивопляс та її колективу з Міжнародним днем літніх людей.
Звичайно говорили про вирішення нагальних проблем закладу. Бо насправді люди похилого віку потребують не тільки уваги, а й розв’язання проблемних питань.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович