АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ. КОНФЕРЕНЦІЯ В ОБЛАСНІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ
До Всесвітнього Дня анестезіолога в обласній клінічній лікарні проведено науково-практичну конференцію «Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії» за участю представників асоціації анестезіологів України, Київського національного медичного університету та інших.
Серед важливих тем, що розглянуті доповідачами: «Менеджмент крові пацієнта при критичних станах», «Стратегія знеболення при політравмі», «Новітні технології в анестезіології» та «Тромболізіс при гострому ішемічному інсульті». Медична допомога населенню області та постійне підвищення кваліфікації лікарів знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.
13 лютого 2026 року о 12.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
| Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |

Антон Вікторович









