СТУДЕНТИ КНУКіМ ЗАВІТАЛИ ДО ОБЛАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ЮНАЦТВА
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15712905435da7fdaf9fc97-300x300.jpg)
До обласної бібліотеки для юнацтва знову завітали студенти (цього разу другокурсники) спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв. Завідувачка відділу комплектування фонду, каталогізації документів і бібліографії Світлана Рагімова ознайомила майбутніх колег з основними напрямками роботи відділу та специфікою комплектування бібліотечного фонду бібліотек для юнацтва, презентувала електронні ресурси ОБЮ: електронний каталог, віртуальну довідку. Роботу відділу обслуговування користувачів представили Ольга Ігуменцева (завідувачка) і Марина Петрова (провідна бібліотекарка). Фахівчині на прикладі віртуальної виставки-рейтингу десятки найпопулярніших книжок року проаналізували, як змінюються уподобання молодих читачів та звернули увагу майбутніх бібліотекарів на важливість пропагування читання і книги. Пані Марина провела бібліографічний огляд нових книг з фонду бібліотеки для підліткового читання. Сучасний бібліотекар має бути ще й блогером. Фахівець юнацької бібліотеки має охопити всі сучасні течії, знати, де зараз “зависає” молодь. Як свідчить статистика, молодь зависає в Інстаграмі. А де молодь, там і Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва. Саме про Інстаграм-сторінку бібліотеки розповіла Олеся Зєлєнкова, бібліотекарка сектору медіа-освіти і творчості молоді. Вона звернула увагу на тонкощі оформлення акаунту, розповіла про “особливу мову” Інстаграму і порадила, як можна розкрутитись і заробити підписників. Тетяна Руснак, завідувачка відділу “Інтернет-центр”, перелічила основні ресурси і послуги, які надає відділ, та запросила стати його користувачами.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович